Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért döcögnek sokan főúton...

Miért döcögnek sokan főúton 60-70nel egy lassú jármű mögött (ahol 90nel lehetne amúgy menni), ahelyett hogy megelőznék?

Figyelt kérdés
Ma 15 km-en át ment egy egész sor 60-70-nel egy ilyen jármű mögött, amikor mentem autóval, és eléggé bosszantott, nem voltak képesek megelőzni az előttem levők. Én meg nem tudok egy egész autósort megelőzni
ápr. 13. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Ha ilyen türelmetlen vagy, javaslom hogy inkább áramot vezess...
ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Hát, akkor te is béna vagy, látod, ezért ment az egész sor annyival. Ha tudnál előzni, meg tudnád előzni az egész sort egyesével-kettesével. Amíg ez nem megy, ne panaszkodj, hogy másoknak sem megy.
ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Szolovjov ***** válasza:
84%
Tegnap én is kb ennyit mentem egy teherautó mögött közvetlenül, mivel miután többször kinéztem mögüle, a forgalom sűrűsége nem tette lehetővé a biztonságos előzést. A legfontosabb épségben hazaérni. Az előzés a legveszélyesebb manőver. Ésszel!
ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem mondom, hogy sokan de van akinek a 90-en is sok. De akkor miért ülnek autó...
ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
hova sietsz annyira
ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Ahogy te sem, ők sem tudták megelőzni.
ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
Ezt a németek csinálják. Napos, száraz idő, jó látási viszonyok, 100 a megengedett, erre 70-80nal bambulnak akár 20 km-en keresztül. Beállnak faroknak, ha utolérnek egy kamiont, ami 60-nal megy. Isten ments, hogy előzzenek. Azt amikor mondod nekik, hogy Stauland, még felháborodnak.
ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

1. Van, hogy olyan sűrű a forgalom, hogy nem nagyon lehet előzni.


2. Ha már sok autó feltorlódott, akkor se tudod kielőzni a sort


3. Olyan is van, hogy annyi a teherautó, hogy nem érdemes előzgetni, mert 100 méterenként jön a következő

ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 Aki megtanult előzni, annak ezek közül legfeljebb az első szituáción kívül egyik sem okoz gondot, de az elsőben is előrébb lehet azért jutni 1-esével, 2-esével. Sok értelme lehet, hogy nincs, de lehet, hogy hosszabb úton igenis időt spórol. Nekem már az elég, ha megfog egy piros (sok 90-es úton van lámpa), akkor a sor elején legyek, ne előttem tötymörögjön az, aki elindulni sem tud.
ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nincs mindenkinek olyan szuper vezetési képessége és autója, mint neked.
ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!