Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Waze.ban van olyan opció,...

Waze.ban van olyan opció, hogy meg tudom jelölni hol parkoltam le a kocsival?

Figyelt kérdés
Erdőszélen, mezön néha egyszerűbb lenne megtalálnom a kocsit.

máj. 1. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak konkrét címet lehet megadni, a guglimaps tudja azt, hogy akármilyen koordinátát lementhetsz, külföldön idegen városban csavargás előtt a parkolóházban én azt szoktam használni.
máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a gps-be betudok szúrni egy köztespontot és akkor az ott van és bármikor oda visz ha akarom.
máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
#2 De az GPS, nem Waze. Waze-ban ha bárhova ráböksz a térképre az appban, megkeresi a legközelebbi utca-házszámot és azt írja ki.
máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NA azért jobb a gps.
máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyilván jobb a gps, meg minden okostelefonon van guglimaps, de ha a kérdező a Waze-t kérdezte, akkor én mit csináljak? Örülök, hogy van egy frankó gps-ed, csak nem ez volt a kérdés.
máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó bármi is. Google is jó. Mondjuk azt tudtam, hogy ott van ilyen. Ha jól emlékszem a Google megvette a Waze-t, akár ott is lehetne ezért. Köszönöm a válaszokat!
máj. 2. 12:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, megvette, ugyanazzal az adatbázissal dolgozik stb. de a funkcionalitás nem ugyanaz. Guglimapson meg nem tudsz visszajelzést adni hogy hány perce vagy a dugóban.
máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Watt25 ***** válasza:
7: ki mondta neked azt a butaságot, hogy hogyanazzal az adatbázissal dolgozik?
máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Watt25 ***** válasza:
A kérdésre válaszolva. Az adott ponton a térképen HOSSZAN nyomsz, akkor feljön egy ablak, amiben látszólag két lehetőség van: Küldés és Útvonalak. Csakhogy van ott 3 pötty is a jöbb felső sarokban, arra kell kattintani. Ekkor feljön egy menü, amiben ott van, hogy "Jelöld a parkolóhelyed".
máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!