Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkolóházakban autó helyett...

Parkolóházakban autó helyett kerékpárokat lehet tárolni?

Figyelt kérdés

Van jelenleg 21 kerékpárom egyrésze a szüleimnél van,egy részük a testvéremnél,egy része pedig nálam.

Közeljövőben pedig biztosan fogok még vásárolni kerékpárt

Vannak parkolóházak arrafelé amerre lakok,és szeretném egyhelyben tárolni őket.

Szeretem a parkolóházakat,mert központi helyen vannak,be is vannak kamerázva.


Már így is bérlek egy garázst,de parkolóházakba helyet jóval kedvezőbb árban lehet bérelni mint egy normális különálló garázst.



máj. 1. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Én is gyűtöm a retro bicigliket,

Nekem van istállóba.

máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Csak azt áruld el: mire kell 21 bicikli?
máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Parkolóházból simány elviszik,tökmindegy hogy van e kamera.

Erre a garázs sokkal jobb választás

máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Hát, nálunk a cég mélygarázsában külön kérvényezni kell a kulcsot a biciklitároló ketrechez. Szóval autó helyére nyilván nem építhetsz bicikliből piramist. Konkrét parkolóházat ha tudnál mondani, akkor utána lehetne nézni, hogy ott mik a kerékpártárolási lehetőségek, lehet, hogy amíg találsz szabad helyet, viheted a kijelölt helyre őket, lehet, hogy kerékpáronként bérelhető a készlet erejéig. Csak ugye konkrétumok nélkül nem tudunk utánanézni. Ha meg van konkrétum, neked is ugyanannyi meló utánanézni, mint bárki másnak, csak mi szívességből tennénk meg, neked meg fontos is, szóval maradjunk annyiban, hogy ez a te magánügyed, és a f*szért írtad ki ezt a kérdést, amikor elég lenne körbetelefonálni a lakóhelyed körüli parkolóházakat... Te laksz ott, mi honnan tudnánk?
máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

" Csak azt áruld el: mire kell 21 bicikli? "

Talán a 3x7 sebességes helyett mindegyiken egy-egy különböző sebességet használ. :)

máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A járművek helyére biztosan nem kapsz engedélyt. Ez 100% És ha esetleg van is kerékpártároló, az sem erre. Ember megérkezik a kocsival, leparkol, foga a bringát és azzal megy tovább.


Kerékpárboltod van? Kerékpáros egyesület, sportszerkölcsönző tulajdonosa? Vagy megszállott? Ez meglehetősen nagy mennyiség.

máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

2. Mire kell?

Hát ennyit tudott lopni még.

máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt az adott parkolohaz ugyfelszolgalatatol kell megkerdezned.

En a helyedben elkezdenem sorban hivogatni oket, mig nem talalasz egy olyat, ahol igent mondanak. Esetlrg kuldhetsz ki csoportos emailt (Bcc-be rakva az emaileket).

máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem mi az elképzelés.. Random be akarod halmozni őket egy helyre? Azthiszed úgy nem lopja el valaki aki lesz@rja hogy van e kamera?

Vagy a kerékpártárolós részt akarod kisajátítani magadnak?:D

Mindkettő hülye ötlet és rosszabb megoldás mint egy garázs. Ha van pénzed kerékpárt gyűjtögetni akkor csak futja garázsra is.

máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet igen.
máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!