Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van-e fedélzeti ellátás az...

Van-e fedélzeti ellátás az Aer Lingus Járatain? Elsősorban a Budapest-Dublin - 3 órás - út érdekel.

Figyelt kérdés

Az Aer Lingus a Független Ír Köztársaság Nemzeti Légitársasága, de olyasmit is olvastam, hogy fapados jelleggel működik.

Hogy ne kelljen későbbi kérdésekre válaszolni vagy megmagyarázni: Szeretném meglepni idős nagyszüleimet egy repülőjeggyel, hogy meglátogathassák az Írországban dolgozó szüleimet, de ebbe még Őket - akik biztosan könnyebben meg tudnák válaszolni - sem kívánom beavatni.

Még egyikük sem utazott repülőn, de azt szeretném, ha az az élményük is meglenne, mint a más járatokon, hogy a stewardess-ek "körbeugrálják" Őket étellel, itallal.

Mivel a nagyszüleimnek először fel kell vonatozniok vidékről, a Malév helyett csak az Aer Lingus menetrendje a megoldás.


2010. okt. 28. 14:24
 1/1 anonim válasza:
Ha jól emlékszem, akkor a jegyfoglalásnál meg tudod adni, hogy kérsz-e ellátást. Ha bepipálod, akkor a jegyárban benne lesz, és adnak valami meleg ételt. Ha nem, ellátás akkor is van, de mindenért fizetni kell a gépen. Amúgy korrekt járat, én szerettem. Ellentétben a Rayanairrel... A kiszolgáló személyzet viszont nem beszél magyarul.
2010. nov. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!