Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire gáz férfiként egy...

Mennyire gáz férfiként egy Női kerékpárral közlekedni?

Figyelt kérdés

Ami még ráadásul barna!

Egyre nehezebben használom a férfi kerékpárom. Fájnak a lábaim, és így a fel és leszállás nagy kihívás. Tehát kénytelen vagyok vagy Női kerékpárt használni, vagy kevesebbet bringázni.


.... csak legalább fekete lenne ... :(



#kerékpár #ciki #NőiKerékpár
máj. 12. 20:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismételten a megerősítést.

Én is le fogom sz@rni, mit gondolnak, mert nincs más választásom. Viszont kíváncsi voltam mi az általános vélekedés erről a kérdésről. Mert nem csak kisfiúk gondolják hogy "gáz", mert közel hetvenes éveiben járó ismerősöm tette a bogarat a fülembe, mert szerinte bu z is a Női bringa. Igen, engem sem érdekel, de csak ott motoszkált a kérdés.

Amúgy 52 vagyok, és megyei jogú városban fogom csapatni vele. Robogóm nincs, mert a 140 kilómmal azt is gáznak érzem :)


De megnyugtattatok, nyugodt szível veszem meg a női bringát. A festékspray ezért nem játszik. Az új bringának nem esik neki az ember azonnal egy festék sprayjel. :)

máj. 12. 23:00
 12/20 A kérdező kommentje:

És ugye ép most olvasom Duke81 #10 válaszát! :)

ezek szerint nem csak az öreg érezte b uz isnak a Női bringát! :D

máj. 12. 23:01
 13/20 anonim válasza:
100%
Hát én azt szoktam mondani, hogy amíg valaminek a használatánál nem tényező péló/pina, addig nincs olyan, hogy "női" vagy "férfi". A biciklit meg nem a nuniddal/kukiddal tekered, hanem a lábaddal.
máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége. Ne gondold, hogy majd mutagatnak rád, hogy "nééé, ott meg egy faszi női bringával'"
máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
En anyum bringajaval veretek varosban, elol hatul kosaras is :D
máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 L.. István ***** válasza:
100%
Haverom megvette a gyerekülést, beletette a gyereket aztán jól fejberúgta felszállás közben 🙂 Vett egy nőit. Ami még rosszabb: nekem egy láda sör esett le a csomagtartóról ahogy megdöntöttem a bringát hogy felszálljak 😭 Jobb a női.
máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%

A 10-es nemcsak erősen homofób, hanem erősen buta is.

A 70-es ismerősöd szintén.

Hogy jön a nemi irányultság a biciklihez?

Akkor a nő, aki férfivázassal megy, az leszbi? Pff

máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Duke81 ***** válasza:
17-es te pedig erősen paraszt vagy!
máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs vele. Sok férfit látok női vázas biciklin.

Egyébként megértelek, én nő vagyok és 55 éves, egy elvileg női, de inkább uniszex vázas bringám van (a felső cső kicsit magasabban van a szokásosnál) és bizony nem pattanok már úgy fel rá, mint 20 évesen. :(

máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Duke81, miért is? Mert rávilágítottam, hogy hülyeséget beszélsz? Mi köze a bicikliváznak a szexuális irányultsághoz?
máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!