Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj, hogy odaadtam a párom autóját a szomszédnak?

Figyelt kérdés
Nincs jogosítványom, nem tudok vezetni, és a párom a házunk előtt szokta leparkorlni az autóját. Tegnap délután épp nem volt itthon, és a szomszéd építkezik, és útban volt az autó, mert egy kamion nem tudott tőle behajtani a szomszéd udvarára. A szomszéd átjött, és szépen megkért, hogy állják picit odébb, (kb 1 métert) hogy elférjen a kamion. Mondtam neki, hogy nem tudok vezetni, kivittem neki a kocsikulcsot, hogy álljon ő odébb. így is történt, átadtam a kulcsot, ő előregurult 1 métert, és ennyi a történet. Nem történt baleset, nem sérült meg senki és semmi, az autóból sem hiányzik semmi, az egész akció kevesebb mint 1 perc alatt lezajlott, megköszönte, majd ment mindenki a dolgára. Kb 2-3 óra múlva érkezett haza a párom, majd tajtékzott, amiért odaadtam az autót a szomszédnak. Mi olyan nagy ügy ezen? Útban volt az autó, én pedig segítettem megoldani egy problémát, hogy a melósoknak és a kamionosnak ne kelljen 3 órát várnia, hogy hazaérjen a párom.

máj. 13. 23:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy be sem indította az autót! Csak kinyitotta, kiengedte a kéziféket és kézzel előretolta.
máj. 13. 23:36
 2/15 anonim válasza:
21%
Nem mindenki szereti ha hozzányúlnak az autójához. Ha tudnád mennyit dolgozott azért a párod hogy autója legyen, megértenéd. Persze ha átlátta volna a helyzetet nem akadt volna ki rajta. Egy arrébb tolás nem zavar semmit.
máj. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez nem egy Ferrari, hanem egy huszon valahány éves rozsdás négyes golf.
máj. 14. 00:02
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Túlreagálta.

Lehet sok feszko gyülemlett fel benne mostanában. A munkahelyén, a politika stb

máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
10%
#3 Ok, de az is minimum 1-2 havi fizu.
máj. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
43%
Hány éves vagy, hogy ennyire nem tudsz értelmesen fogalmazni? Az "odaadtam az autót" teljesen mást jelent, mint amit te próbáltál idemakogni.
máj. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Túl lett reagálva az eset, pláne úgy, hogy be sem indította az autó, csak eltolta néhány métert, hogy ne legyen útban.

Valóban nem az történt, hogy "oda adtad az autót", normális módon megoldottarok egy egyszerű problémát, és, ha ezen kiakad, ott bajok vannak.

máj. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
a kérdés kitaláció, látszik a fogalmazásból. túl van játszva.
máj. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

6. Jól írja.

Egy csomó szarságot ide okádtál és annyit te is megtehettél volna hogy arrébb tolod.

Ehhez nem kellene egyetem se.

máj. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
31%

Gondolom abból, hogy "odaadtad" a szomszédnak, az villant be neki rögtön, hogy a szomszéd szórakozott meg furikázott a kocsival valahova. Persze normális kapcsolatban ezt meg kéne tudni beszélni.

Nem kell túlragozni, túlmagyarázni az életben a dolgokat, itt elég lett volna annyit mondani, hogy "odébbtoltuk a szomszéddal, hogy elférjen a kamion". Ennyi, semmi több. Gondolom a párodnak is feltűnt, hogy építkezik a szomszéd. De még az is lehet, hogy észre se vette volna, ha tényleg csak egy métert gurítottatok rajta...

máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!