Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikor megy már ki a divatból...

Mikor megy már ki a divatból ez a smoke&sz@ros marhaság?

Figyelt kérdés
Minden nap kifogok legalább 3 ilyet, hogy füstölteti előttem a 20 éves gyerek a nála is idősebb germán egykilenc tádéját, általában ajdi áhárom, vagy négyesgóf, ami akkorát füstöl a lámpánál történő elindulásnál, hogy nem látni tőle semmit, közben meg olyan "nagyotlép" mint egy jobb 1.3-as ignis. Ezek mikor tűnnek már el?

máj. 14. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából soha. Van aki örök gyerek marad.
máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a kérdező a buszról látja és azért irigykedik😂😂😂
máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Ez dízel te kr.va" a kedvencem. Bár ez nem korfüggő.... de gyalázatos ami büdösek. A régi 80-as mtz nem vert ilyen füstöt.
máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 pedig nekem is dízel autóm van, mert azt preferálom. Hihetetlen de így van. Normálisan közlekedek vele, nincs agyon csipszelve, mert a hétköznapokra bőven elég a gyári teljesítménye. De ezek még így is irritálnak, aminek egyértelmű az oka
máj. 14. 12:17
 5/7 A kérdező kommentje:
+ a másik gond, hogy ezek a normális dízelautósokat is lejáratják, az olyanokat akik normálisan használják, gyári állapotban, arra amire kitalálták
máj. 14. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy szandekosan csinalja.


Az a gond, hogy sokan nem tudnak dizel autot vezetni.


1200-on mennek vele, meg 1400-nal valtaanak.

Valaki kitalalta, hogy ennel nagyobb fordulat art neki.

Az eredmeny az hogy eltomodik a dpf szuro.

Amiatt fustol ennyire, meg az fogja meg az autot.

Ilyenkor muszaj nyomni neki, mert nem megy, de attol megjobban fustol.


Varosban ell kellene felejteni a 4-ben 1200-on valo motorkinzast.


En varosban max. 3-ig kapcsolok es 2000-2200-on valtok.

eredmeny: nem fustol az 1.9TDI.

:-)

máj. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan a benzinest sem tudják vezetni. Mert van aki 40nél már ötödikben van. Egészen biztos vagyok benne hogy renegeteg autót váltanak el hamar mert "kímélik" a motort.
máj. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!