Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szükséges-e kicserélnem a...

Szükséges-e kicserélnem a jogsit európaira?

Figyelt kérdés
kb. fél év múlva szeretnek külföldre utazni Eu-s orszagba és nem tudom a mostanival lehet-e?
2009. jan. 7. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Az új jogosítvány (kártya) az egész EU területén érvényes!
2009. jan. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt eddig is tudtam konkrétan az érdekelt volna hogy melyik országokba lehet menni a mostanival és melyikbe kell az új (Bocs rosszul fogalmaztam a kérdésnél.) Es hogy többek között Magyarország melyik kategóriában van??
2009. jan. 8. 19:52
 3/3 anonim válasza:
Eun belol csak menned kell ... Jelenleg Angliaban vagyok :itt is lehet vezetni magyar jogsival pedig masik oldal viszont csak egy even keresztul utann ki kell valtani az angol jogsit ami csak egy papiros procedurat jelent vizsgak nelkul. Ha viszont nem fogsz kikoltozni meg ilyenek akkor tudtommal mehetsz!De ezt meg lehet kerdezni kovetsegen meg kozlekedesi hivatalban is ! Orszaga valogatja ...
2009. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!