Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen utvonalon tudok eljutni...

Milyen utvonalon tudok eljutni Nyíregyházáról-Budapestre autóval?

Figyelt kérdés

Még nem voltam BP-n,és a XIV kerületbe szeretnék menni.

És kocsival.


2010. nov. 5. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

M3 autópálya....

Nyíregyen felmész, BP-n lejössz.. és gyakorlatilag a XIV kerben vagy. Hogy azon belül merre szeretnél menni, azt nem tudom. Ez esetben nem ártana egy GPS

2010. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

M3

Elég sokáig megvoltunk GPS nélkül is, nem? Ha nincs, emiatt nehogy vegyél! Van térkép is, ami talán olcsóbb.

2010. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz autópályára menni - GPS-t venni ezért igen nagy ökörség lenne - akkor ajánlom a:

www.utvonalterv.hu weblapot a figyelmedbe!


Beírod fentre, ahonnan indulsz, lentre pedig a célt és ha akarod kinyomtatod, ha nem akkor csak kiírod papírra vagy valami ilyesmi. Autópályát is be lehet rajta állítani.

2010. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én a google mapsot szoktam használni


[link]

2010. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Ha a Nyíregyről BP-re jutás is már kérdést igényel, akkor a térkép és az utvonalterv.hu által nyomtatható "Egyenesen 5 25 métert" stb.. szintű leírása igen komoly gondot fog okozni. Ezért javasoltam, hogy nem ártana egy GPS. Ez természetesen nem azt jelenti, hogy VENNI KELLENE egyet, hanem azt, hogy kölcsönkérni. Ma már annyira elterjedt, hogy körülnézek az irodában, és 5 emberből 4-nek van....

2010. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés köszi a segítséget.
2010. nov. 5. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!