Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha sikeresen...

Mit csináljak, ha sikeresen eltüntettem azt a kis füzecskémet amibe a vizsgaeredményeimet írják, és csütörtökön vizsgázok forgalmiból?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 17:30
 1/6 anonim válasza:
100%

Forgalmi vizsgára kell vinni: személyigazolványt, lakcímkártyát, vizsgalapot, és ha van jogosítványt. Bármelyik is hiányzik, nem vizsgázhatsz, és új vizsgaidőpontot csak akkor kapsz, ha újból befizetted az vizsgadíjat. Szólj az oktatódnak, és lehet újat igényelni.

Ha vizsgalap nélkül mész vizsgázni, azonnal megbuktatnak, vezetni sem kell hozzá.

2010. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Odamész, és nem vizsgázhatsz.Amilyen gyorsan csak lehet szólj az oktatódnak, hogy igényeljen másikat(kell érte pluszba fizetni) szerintem nem fog megérkezni csütörtökig, úgyhogy buktata vizsga pénzt is, meg még vehetsz pár órát(szeritenm következő vizsgád előtt azért vegyél, hogy felfrissítsd magad) Következő vizsgaidőpont körülbelül 2 hét.

2010. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jelensz meg vizsgán és orvosi igazolásod van róla hogy beteg voltál /tábla csoki a dokinak/ akkor új időpontot kapsz és nem kell újra fizetned, addigra meg valószínűleg megjön a vizsgalapod is.
2010. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Látom ezek a marhák megijesztettek! xD Én is így jártam a vizsga előtti napig halogattam a megcsináltatását akkor viszont bevonszoltam magam az NKH-hoz és mondtam h adjanak pót vizsgalapot ez kérlek 2500ft-ba került. Ott helyben megcsináltk kb. 3 perc volt. lazán kész lesz csak menj el holnap ;)
2010. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ma bementem és 1 perc alatt meg is csinálták.:)
2010. nov. 30. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam én! :)
2010. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!