Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikor van a legnagyobb dugó...

Mikor van a legnagyobb dugó Bp- n?

Figyelt kérdés
Azt szereném megtudni, hogy kb. majd nyáron tudom még messze van, de a városban mekkora dugó várható? Mert a tropikáriumba akarom vinni a családot és nem akarom hogy dugóba kerüljünk. Gondolom autópályán nincs gond csak a városban.
2010. nov. 30. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Általában reggelente befelé, délután kifelé szokott torlódás lenni!

A nyár még messze van, addig még tömérdek új lezárás keletkezhet. A Tropikáriumba legegyszerűbb az M0->6-os út felől menni, de az M0 napszaktól, és iránytól függetlenül rapszódikusan szokott bedugulni, én sosem tudom, hogy sikerül-e végig menni rajta!

Az se mindegy, hogy honnan közelítesz Bp. felé.

2010. nov. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A dugó bármelyik pillanatban előállhat ,elég hozzá ,hogy azon a környéken amelyiken jársz ,éppen két autó összekoccanjon .Innentől akár negyedórán át is állhat a forgalom.
2010. nov. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha ennyire félsz vezetni ott ahol több mint 2 autó megy egyszerre az úton, akkor ne játszd a nagyfiút hogy "te viszed a családot" mert nagyon rosszul is végződhet, esetleg aztán miattad alakul ki egy újabb dugó. Hét hónapi szorongásodtól is megválhatsz ha majd nyáron vonat viszi családodat Pestre, s ott aztán van metró, busz, villamos (ha esetleg láttál már képen ilyet).
2010. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gyere augusztusban, akkor érezhetően kisebb a forgalom
2010. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen augusztusban akartam menni. És bocsánatot kérek ha úgy értelmeztéttek hogy én akarok vezetni. Én csak az egészet megszervezem és fizetem. Még csak 13 vagyok. Bárcsak más vezethetnék, dehát ez van.xD:P
2010. nov. 30. 15:45
 6/8 A kérdező kommentje:
*már
2010. nov. 30. 15:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy akkor nem lenne olyan dugó, hogy órákat kell várni? És Győrtől akarom megközelíteni.
2010. nov. 30. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor M1->M0->Érd-Budafok kijárat (6. főút) Budafok felé, kb. 1 Km után jobbra ki van írva a Campona felé vezető út!

Szinte alig érintitek a várost.

2010. dec. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!