Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A pécsi vasútállomásról, hogy...

A pécsi vasútállomásról, hogy tudok eljutni a Rét u.2. szám alatt található Pécsi Diagnosztikai Központba? Debrecenből megyek IC-vel

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 17:02
 1/5 anonim válasza:
www.utvonalterv.hu
2010. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok ilyet elmagyarázni, de a Rét utca gyakorlatilag a pályaudvar mellett van. Ha kijössz az állomásról, indulj el balra, kérdezz meg valakit, és rögtön meg fogják mutatni, melyik kereszteződés a Rét utca. Fehér kerítés van a sarkon, ott kell elkanyarodni. És aztán sétálni egy 10 percet, de busszal szerintem sokkal macerásabb lenne.
2010. dec. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kedves utolsó


akkor úgy számoljak, hogy amint megérkeztem a vonattal, onnantól számítva gyalog kb. 10-15perc távolságra van.

akkor lehet kérek útbaigazítást és nem hívok taxit

2010. dec. 5. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, negyed óra alatt szerintem simán oda lehet érni, nem érdemes taxival menni. Remélem, nem késtem el a válasszal.
2010. dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szia


sokat segítettél, köszi


majd 2hét múlva megyek

2010. dec. 6. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!