Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Találkoztál-e már ilyen...

Találkoztál-e már ilyen szélhámos taxi sofőrrel, mint Vajda Péter a sötét színű kombijával a Taxi 2000-től?

Figyelt kérdés
Feltűnően kedves/nyájas és folyamatosan beszél, így elterelve a figyelmet, hogy manipulálja a taxi órát ( 5 percenként 300ft-ot emel egy gomb segítségével)
2010. dec. 21. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak a taxisokkal. Egyszer bent felejtettem a pénztárcámat, természetesen hiába hívtam rá 10 percre a taxis társaságot, nem volt már meg... Másik alkalommal barátokkal sikerült kicsit többet innom a kelleténél és taxiba ültem, hazafele a jó melegben bealudtam. Na az az út, amit már amúgy többször megtettem taxival 2000-2300 Ft között volt mindig, akkor meg a taxis ébreszt és mondja, hogy 5500 Ft lesz. Mondom ez mégis hogy lehet? Hát úgy, hogy én elaludtam és ő meg eltévedett, ezért ott keringett a környéken mert nem találta a házunkat...
2010. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gyakran taxizol, akkor spanolj össze taxisokkal. Nekem 2 társaságnál van 3 taxisom, akiket hívok a privi számukon. Megbecsülik a törzsutasokat, nem ba**nak át és olcsóbban visznek.
2010. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt az egyet nem értem, hogyha egyszer így tudod a nevét, meg mindent, akkor miért ide írsz, miért nem a taxi 2000-t hívod fel és meséled el, hogy mit csinál ez az ember. Úgy kirúgnák a g*cibe mielött még eltudna számolni 3-ig.
2010. dec. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mert csak le akarja járatni egy kamu történettel...
2010. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg taxissal utaztam már életemben, de egy kezemen meg tudom számolni, hányan nem vertek át. Három ilyenről tudok.
2010. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!