Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez a helikopter melyik cégnél...

Ez a helikopter melyik cégnél található? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ybCEg0F-8dQ&NR=1


Nos van ez a helikopter, én a hungaroringen láttam a F1 alatt, ott repkedett a fejünk fölött kb. 10 méterrel.. azóta keresem hogy melyik cégnél lehet, és esetleg eg yséterepőlést vele.. de nem találom, nos valaki véletlen nem tudja melyiknél van?:)


2010. dec. 29. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
sajna a youtube-os vidiket vmiért nem tudom lejátszani, de ha leirod h milyen felirat volt rajta vagy milyen szinű gép volt akkor megmondom
2010. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a gép(HA-BGA)visszakerült Ukrajnába.

[link]

2010. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A videóban az áll hogy ez egy:

-Dauphin AS-365 HA-BGA tipusú ezüst sziínű helikopter, és: "Reg: HA-BGA " ezt írta még, talán a lajstrom száma nem tudom pontosan.. :)

2010. dec. 29. 22:22
 4/8 A kérdező kommentje:

Lilu2107:

Köszönöm válaszod, de amit te linkeltél azon a MI-2 es tipuső helikopter van , azonos lajstrom számmal.. :D

2010. dec. 29. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy visszakerült Ukrajnába, mivel magyar felségjelzésű gép (HA-BGA)

Tipusa: Dauphin AS-365. Erről az oldalról azt is megtudod, hogy magángép: [link]

2010. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, és igen privát gép sajnos, írja a honlapon is.. :/ Véletlenül nem tudjátok hogy ki tujaldonába van, vagy arra rálehet jönni a lajstrom jelből? Eggyál talán lenne lehetőség ezzel repülni, vagy ez csak a tulajdonos jóindulatán múlik?
2010. dec. 29. 22:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj,bocsánat,már kicsit kómás vagyok:))
2010. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te nem olvasod el, mi van a videó alá írva? Ott van leírva, hogy: BIGE-AIR KÖZLEKEDÉSI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

Google keresés, Elérhetőségek. Felhívod telefonon, megkérdezed amit szeretnél stb. Nem hiszem el, hogy ez csak nekem ilyen egyszerű.

2012. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!