Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az autópályán (rövid szakaszon...

Az autópályán (rövid szakaszon) matrica nélkül közlekedtem. Mennyi idő alatt érkezik meg a büntetés? Gondolom fotó nem készül csak a rendszámfelismerő kamera rögzít ha nem vagyok benne az adatbázisban?!

Figyelt kérdés
Itt is van elévülés mint a gyorshajtásnál? (2 hónap) Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 9. 12:10
 1/6 anonim válasza:

Nem fotóznak le minden autót szerintem.

Szóval nem törvényszerű hogy kapsz büntetést.

1x mi is mentünk matrica nélkül egy kis szakaszon,mert már nem tudtunk hol venni és nem kaptunk büntetést.

2011. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. De nem fotó készül a rendszámfelismerő program rögzít igaz? (nincs jelentősége csak érdekelne) Köszi.
2011. jan. 9. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:

De nyilván fotó is készül, mert ha nem készülne és te akadékoskodnál, akkor mit mutatnak be mint bizonyíték, hogy tessék ekkor és ekkor a maga autóját lefotóztuk? :D


Tehát készül fotó.


Az elsőnek meg szerencséje volt emrt olyan szakaszon ment ahol nincs fix kamera.

Vannak ilyen szakaszok, de ezeken a részeken meg mobil kamerával cirkálnak, ez meg nagyon esetleges. Soxor a leállósávon araszolnak sárgán villogva, és a kamera figyeli az autókat. Van amikor egy-egy lehajtóhoz állnak oda és a leghajtókat+ a pályán közlekedőket figyelik.

2011. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-3 hét után nyugodtabban szuszoghatsz.
2011. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60 perced van ,hogy korrigáld. Veszel 1 jegyet az okoson,vagy az 1ső benzinnél.
2019. aug. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja,zirka 14789 HUF 30 napon belül. Utána 30 0000 HUF.
2019. aug. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!