Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kuplung melletti lábpihentet...

A kuplung melletti lábpihentetőt szokta-e valaki használni?

Figyelt kérdés
Nekem ugyanis nem esik kézre/lábra, viszont ha a helyén nem lenne semmi, akkor a helyén kényelmesebben elhelyezhetném a lábamat.
2011. jan. 12. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam használni, ahol van, de pl a Suzukiban nincs, ott taposom a kárpitot.

Automata váltósban főleg jó, hogy van mit taposni kuplung helyett, hogy ne őrülj meg, ha manuális-hívő vagy. :)

2011. jan. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazad van, sok autóban nagyon rosszul van kialakítva, és az eddig általam használtakban nagyon szűk volt a hely. (Persze ettől még nem tartom a lábamat a kuplungon, ha nem kell rövid távú fékezésre, vagy váltásra készülnöm.)
2011. jan. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nálunk szerencsére kifejezetten kényelmes, és jó helyen van, szeretem is. Régebben Mercedes A170-nél nem használtam, mert cefet kényelmetlen volt.
2011. jan. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neke jó,pláne mikor autópályán megyünk hazafelé 1000kmt.A fele utat én vezetem.
2011. jan. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában használom, pláne amikor megyek haza és egyedül lenyomok 1500km-ert. A jobb lábamat meg egyszerüen leteszem a szönyegre, sajna annak nincs tartó bár nem is hiszem, hogy kényelmes lenne.
2011. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem mindig használom, inkább behajlítva féloldalasan tartom, úgy kényelmes :D
2011. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én használom.

Az elsővel nem értek egyet, a Suzukiban is van

2011. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!