Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha van B, C, D kategóriás...

Ha van B, C, D kategóriás jogsim, és mondjuk úgy veszik el autóban ülve, hogy ittam, akkor melyikeket kell újra megcsinálni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 21:13
 1/7 anonim válasza:
Elveszik az összeset szóval óvatosan!
2011. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ha ebből élsz meg, és személyautóval közlekedsz akkor csak azt veszik el. De mint hivatásos sofőr lehetne annyi eszed,hogy nem iszol ha volán mögé ülsz.... Ilyet meg sem kérdeznék, nemhogy megcsinálnám...
2011. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha elkapnak pl B kategoriával akkor is elveszik az összes kategoriádat, de ha irsz egy kérelmet hogy te pl kamionozol és abből élsz akkor talán visszakapod de csak a C-E kategoriádat mert az a megélhetésedhez kell
2011. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A megélhetésre hivatkozás nem mentesít az alól, hogy ittasan ülj volán mögé. Némely bíró figyelembe veszi ezt, némely nem. Én tuti szigorúbban megbüntetnélek, ha ebből élsz, mégis ittasan vezetsz.
2011. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem még nincs is C-m, csak most kezdtem el. és sose fogok ittasan vezetni. csak kiváncsi voltam, hogyha már mondjuk megvan a D is, az már legalább 500 000 ft, akkor ki kell-e fizetni az egészet
2011. jan. 16. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:

22:19-es vagyok :)

Én is most kezdtem el csinálni a C-t :D Vagyis már a közepén vagyok. Szerdán Rutin és Bü vizsga :)

2011. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindtől eltiltanak néhány hónapra, de aztán visszakapod. Nem kell semmit "újra csinálni". De azért ha már van D jogsi, akkor nem illik vedelni. :)
2011. jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!