Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi lesz a belépő idén a...

Mennyi lesz a belépő idén a Wörthersee VW találkozóra?

Figyelt kérdés
Valaki meg tudná mondani? Mert nem nagyon tudok németül és szeretnék menni idén a találkozóra.
2011. jan. 17. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Anmeldung bis spätestens 26.04.2011.

Das Ticket kostet bis zum 28.02.2011 Euro 45,-

und vom 01.03.2011 – 26.04.2011 Euro 50,-.


Ha jelentkezel 02.28-ig, akkor 45 euro, ha 04.26-ig, akkor 50.


Mivel tervezel oda menni?

2011. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az kicsit sok nem? Én 10-20 eurókról hallottam. Amúgy egy GTI vel mennék. Nemtudom milyennel mert még nincs meg a napokban veszem meg. De már a cuccok megvannak (ATS Cup, nagyültetés, sportkormány, kipufogó, Kis motortér csinosítás stb)
2011. jan. 18. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 napra 50 euro az semmi, pláne ,hogy ha egy ilyen utat tervezel, akkor az ilyen kis mértékü spórolásoknak semmi értelme.

Gondolj arra is, ha lerohad esetleg az autód, akkor hazavitetni alap hangon 100 ezer forint és akkor óriási szerencséd van.

Egy üditö is 2-4 euro közt van, a kaja is drága, ha csak nem veszed meg elötte egy Lidlben.


Nem megbántani akarlak, de csak akkor indulj el, ha az autód toppon van és van a zsebedben legalább 150 ezer forint az üzemanyag és kajapénzen felül.

2011. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!