Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha fizetek a forgalom vizsgán,...

Ha fizetek a forgalom vizsgán, akkor biztos átmegyek?

Figyelt kérdés
Mármint amennyiben olyan vizsgabiztost fogok ki, aki lefizethető. (meg van beszélve az okatóval. aki ezt undorítónak tartja, stb. az inkább ne írjon, majd beülhet a kocsimba, hogy lássa, jól vezetek, csak pont így fogtam ki...)
2011. jan. 18. 22:00
 1/10 anonim válasza:
73%
Ha olyan jól vezetsz, akkor átmész mindenképp. Húúú, remélem nem találkozok veled az utakon... Ön- és közveszélyes vagy!!!!
2011. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen (de emellett undorítónak tartom hogy így adnak jogsit)

Ha jól vezetsz nem kell lefizetni a vizsgabiztost.

2011. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Nekem ezt mondták: " Bármennyire jól vezetsz, ha hibátlan vagy, akkor is megbuktatlak, de ha 20 ezret adsz, akkor tökmindegy hogy vezetsz megkapod"


Ezt nevezik sakk mattnak.

2011. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
53%
Pontosan.
2011. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
velem hasonlót közöltek, nem tudok vele mit csinálni. már így is jóval pluszban vagyok (alap órák, vizsgadíjak+ a pótórák, bukások, etc.) szóval ezen a pénzen nekem már nem múlik, csak ne lássam többet ezt az oktatót. azért köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 18. 22:12
 6/10 anonim válasza:
Én ma vizsgáztam, és együtt érzek veled. Megundorodtam az oktatómtól.
2011. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
fizettél? átmentél?
2011. jan. 18. 22:43
 8/10 anonim válasza:
10 ezret adtam. Nem is a 10 ezret bánom, hanem azt, hogy nem az első bukás után adtam oda rögtön, így totál ráfizetés volt az egész, mert a 2. bukásnál maga a pót órák és a vizsgadíj eleve dupla ennyi, és ebbe még nincs a bónusz pénz...
2011. jan. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
teljesen egyetértek! csak én háromszor ennyit fizettem, meg még húsz volt maga a vizsga és a pótórák, de így átmentem, ennyit erről.
2011. jan. 19. 17:47
 10/10 anonim válasza:
nekem óriási mázlim volt és átmentem elsőre, úgy hogy előtte közölte az oktatóm, hogy kizárt hogy átmenjek (nem fizettem le a vizsgáztatót) és a végén már nagyon utáltam az oktatóm.
2011. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!