Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a gépekről?

Figyelt kérdés

Cirrus Vision:

[link]


Cirrus SR22:

[link]


2011. jan. 22. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Jók..

1. Ha lehetne, mennék egy kört velük

2. Ha tehetném, vennék mindegyikből 1-et, és azzal bóklásznék Monte-Carló és az Azori szigetek környékén (azért volna még számos uticél, de előbb ezek)

2011. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szépek, jól felszereltek. A Visionnal még nem volt szerencsém találkozni, de az SR22-vel gyakran. Repülni állítólag jó, amit én tapasztaltam: karbantartani nehezebb. Kompozitból van, szóval a sérüléses javítás nehéz dió; tele van elektronikával (2 akksi, navigáció, képernyők, légzsák-egységek), emiatt gyakoriabbak lehetnek a villamos gondok; a turbonormalizált verzióknál, főleg ahol légkondi is van, olyan zsúfolt a motortér hogy még az én alulméretes tenyereimmel is komoly gond letekerni az olajszűrőt. De erre megy a repülés, és minden bizonnyal nekem kell alkalmazkodnom, nem a felhasználók fognak lemondani az opciókról.
2011. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mind2-re le fogom tenni a pilótajogsit =D
2011. jan. 22. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:

És veszel is ilyen gépet mellé?

A jogsi gépenként 5m Ft-ra rúg kb., a gép árát nem tudom.

2011. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!