Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autómat LPG-s üzemmódra...

Autómat LPG-s üzemmódra alakíttattam át. Az autó garázsban áll és gondolva egy kicsit a biztonságra úgy gondoltam, hogy valamiféle érzékelőt rakok fel. De milyen érzékelő kell?

Figyelt kérdés

CO2 érzékelő vagy van valamiféle LPG érzékelő?

Ha tudtok valamit ajánlani, akkor linket is köszönök!


Előre is köszi!


2011. febr. 13. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked szénmonoxid és gáz érzékelő kell [link]
2011. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy LPG tartály sokkal biztonságosabb mint egy benzintank, 0 a valószínűsége hogy szivárogjon a gáz, főleg ha frissen van átalakítva sok ismerősöm több mint 10 éve használt LPG-t és semmi gondjuk nem volt, sose szivárgott nekik és ugyanolyan biztonságos mintha benzinnel mennél, csak a sok "okos" ember ezt nem érti meg akik még LPG-s autót se láttak csak a szájuk nagy meg hogy felrobban a garázsban, nevetséges.
2011. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már állítólag készül valami módosítás,hogy LPG-s is parkolhat mélygarázsban.
2011. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egy ladában van.Én személyesen ismerek olyat akinek a tartálya már vagy 20éve bent van az autóban és még semmi baja.de persze 5évente viszi nyomásprobára.
2011. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!