Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van Komárom-Esztergom megyében...

Van Komárom-Esztergom megyében ilyen?

Figyelt kérdés
Olyan kilátó, ahová oda lehet állni kocsival, és valami városra vagy hasonlóra (ami este is látható) van szép panoráma. Esetleg még Budapest környékén.
2011. febr. 28. 21:13
 1/7 anonim válasza:

Turulmadár?

olyasmire gondolsz?

Az Tatabányán van

2011. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, vmi hasonló. El akarom vinni a barátnőmet meglepetésként vmi romantikus helyre, ahol kocsiból lehet nézni a panorámát.
2011. febr. 28. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk megállhatsz bármelyik dombon ahonnan rálátni Esztergomra és látszik a Bazilika. Szerintem az elég szép, ráadásul elég sok helyről látható.
2011. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Esztergomra leginkább a Vas-kapuból nyílik jó rálátás, de ott nemlehet teljesen odagurulni autóval. Erre lakom, de kilátóhelyek szemszögéből még nem néztem a várost, ha tudtok jó helyeket Esztergomban és környékén, azt írhatjátok köszi :)
2011. febr. 28. 23:28
 5/7 A kérdező kommentje:

ilyen félreállókra gondoltam:


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. febr. 28. 23:55
 6/7 anonim válasza:

Hát Tatabányára nem túl romantikus a kilátás :D

Hidd el, itt élek xD

2011. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha átmész a határon, Bajta felé vannak nagyon szép dombok, de ott várost nem nagyon fogsz látni. Ott felmész balra egy dombra, ahova még vezet betonút és nézheted a mezőket, a naplementét. A Vaskaput ajánlottam volna én is, de ha az nem jó, hát érd be ezzel :)
2011. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!