Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Van Komárom-Esztergom megyében ilyen?

Olyan kilátó, ahová oda lehet állni kocsival, és valami városra vagy hasonlóra (ami este is látható) van szép panoráma. Esetleg még Budapest környékén.

2011-02-28 21:13  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Turulmadár?
olyasmire gondolsz?
Az Tatabányán van

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2011-02-28 21:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, vmi hasonló. El akarom vinni a barátnőmet meglepetésként vmi romantikus helyre, ahol kocsiból lehet nézni a panorámát.

# 2/7Időpont 2011-02-28 23:08 Privát üzenet
Mondjuk megállhatsz bármelyik dombon ahonnan rálátni Esztergomra és látszik a Bazilika. Szerintem az elég szép, ráadásul elég sok helyről látható.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2011-02-28 23:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Esztergomra leginkább a Vas-kapuból nyílik jó rálátás, de ott nemlehet teljesen odagurulni autóval. Erre lakom, de kilátóhelyek szemszögéből még nem néztem a várost, ha tudtok jó helyeket Esztergomban és környékén, azt írhatjátok köszi :)

# 4/7Időpont 2011-02-28 23:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ilyen félreállókra gondoltam:

[link]

[link]

[link]

[link]

# 5/7Időpont 2011-02-28 23:55 Privát üzenet
Hát Tatabányára nem túl romantikus a kilátás :D
Hidd el, itt élek xD

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2011-03-02 21:58 Privát üzenet
Ha átmész a határon, Bajta felé vannak nagyon szép dombok, de ott várost nem nagyon fogsz látni. Ott felmész balra egy dombra, ahova még vezet betonút és nézheted a mezőket, a naplementét. A Vaskaput ajánlottam volna én is, de ha az nem jó, hát érd be ezzel :)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2011-03-03 20:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Láttátok a volán új mentrendjét 07. 04-től esztergom felé, meg vissza? Tátiakat, tokodiakat, csolnokiakat, bajótiakat, mogyorósiakat, sárisápiakat, nyergesieket érinti a kérdés.
Esztergom-Szeged megtétele vonattal, hogyan?
Valaki tud e komárom esztergom megyében tata közelében motoros iskolát mi olcsó m kategóriára?
Esztergom és Tatabánya közt nyáron 2 busz jár egész nap?
Esztergomba hétvégén is Siemens Desiro közlekedik a Nyugatiból? És kb mennyi idő alatt ér oda? És Budapest-bérlettel lehet utazni az utolsó budapesti állomásig, onnantól kell csak..
Az Esztergom és Dorog között közlekedő elővárosi járaton elfogadják a helyközi bérletet is?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu