Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki mostanában szerzett...

Aki mostanában szerzett jogosítványt, van rá lehetőség, hogy a rutinpályán, majd a forgalomban is egyszerre 2 akár 3 órát vezessek le?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 07:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Az oktató idejétől függ, bár szerintem két óra bőven elég.
2011. márc. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom,hogy nem a legszerencsésebb egyszerre több órát vezetni, de külföldön élek és csak rövid időre kapok szabadságot :/
2011. márc. 10. 07:11
 3/9 anonim ***** válasza:

nagyon fárasztó akár 2 órát is vezetni, nemmég 3at. Legalábbis amíg tanulóvezető az ember. Hidd el.

Egyébként az oktatótól függ, egy rugalmas oktatóval semmi sem akadály :)

2011. márc. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
persze, tudom ,hogy nem lesz könnyű, de nincs más választásom. nem is muszáj,hogy egyben két órát levezessek..az is belefér,hogy egyet reggel, egyet délután. csak emiatt utazom haza , úgyhogy lesz időm bármikor.
2011. márc. 10. 07:30
 5/9 Olga néni ***** válasza:
Csináltass külföldön jogsit, és itthon honosíttasd. Lehet, hogy még olcsóbb is így. Külföldi barátaimnak csináltam már ilyet. Attól függ melyik ország.
2011. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, én mindig 2 órát vezettem egyszerre, mert háromnegyed órát kellett utaznom, hogy beérjek a helyszínre. Mesélt az oktatóm olyat is, hogy volt, hogy egész nap szinte csak 1 tanulóval volt, mert ő is ment külföldre.
2011. márc. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én most csinálom a jogsit, a rutin már megvan most a forgalom van, és mindig 2 órát csinálok egybe.
2011. márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) akkor van remény,hogy lehet többet vezetni. köszönöm az ötletet a külföldi jogsival kapcsolatban ,de már tavaly elkezdtem otthon és az elméleti részen túl is vagyok. a gyakorlatot kell valahogy rövid idő alatt megcsinálnom ..
2011. márc. 10. 12:28
 9/9 anonim ***** válasza:

nem javallott egyszerre két óránál többet vezetni. Elfárad az agyad, nem tudsz már annyira odafigyelni, semmi értelme.

Ráadásul van NKH szabály is arra, egy tanuló egy nap, egyhuzamban mennyit vezethet.


Az jó megoldás lehet, hogy vezetsz reggel és este is, bár nekem jó volt 1-2 nap kihagyás, hogy feldolgozzam a történteket, agyban helyretegyem, átismételjem, stb..

2011. márc. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!