Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van-e figyelő az M5-ösön...

Van-e figyelő az M5-ösön Szeged-észak és Szeged-dél letérő között?

Figyelt kérdés
Tegnap elbambultam az M43-as nem fizetős részén és egyéb lehetőség híján fel kellett hajtanom az ötösre Dorozsmától északra, aztán a déli lehajtón tudtam csak elhagyni a pályát. Azt tudom, hogy utólag nem lehet pályadíjat fizetni (és magyarázkodást sem fogadnak el), ezért feleslegesen nem is dobtam ki pénzt erre, de érdekelne, hogy van-e esélyem arra, hogy megúszom a büntetést. Állítólag 60 napjuk van az értesítés kiküldésére, jó lenne, ha nem kellene addig bizonytalanságban maradnom. Őket megkérdezni a saját jól felfogott érdekemben nem fogom, ti mit gondoltok?
2011. márc. 18. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy van-e figyelő kamera pont ott (ahogy ezt egy civil se fogja neked tudni, rendőr meg nem fogja elárulni), de van rá esély, hogy megúszod, hallottam már ilyen esetről. Bár ugye nem tuti. Ne idegeskedj azért, máskor meg figyelj jobban.
2011. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A legbosszantóbb az, hogy az eset tipikus példája annak, hogy a rendszer (kis r betűvel :-)) nem a felelősség vállalását, hanem a sumákolást támogatja. Én örömmel megvettem volna a pályamatricát utólag (jóval olcsóbb, mint a büntetés), de ezt persze nem lehet :-(
2011. márc. 18. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Várj csak ! Én úgy tudom,hogy az északitól a YU határig ingyenes ...de lehet,hogy rosszul tudom.

Szerintem guglizd ki,valahol néztem 1-2 éve,de nem emlékszem.

2011. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rákerestem és igazad van, köszi! Az üzemeltető honlapján (www.aka.hu) találtam meg az infót, a térkép szerint nem csak a Szeged-észak és Röszke közötti szakasz ingyenes, de az M43-as utolsó felvezető szakasza is, amiről pedig szintén úgy tudtam, hogy fizetős. Nagy kő esett le a szívemről, még egyszer köszönöm! Ezzel kellett volna kezdeni, de én tegnap csak az ÁAK honlapját néztem.

Nem ide tartozik ugyan, de szintén ugyanitt van infó a kecskeméti és pesti ingyenes szakaszokról is, ha valakit érdekel.

2011. márc. 18. 23:57
 5/5 Olga néni ***** válasza:
Miért ne tudnának a civilek a kamerákról? Szemmel láthatóak, ha valaki figyel. És ha valaki jóindulatú, miért ne osztaná meg másokkal is az információt? Nem bűnözéshez kell...
2011. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!