Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Megyeri-híd pilonjaiba...

A Megyeri-híd pilonjaiba hogyan lehet szervezetten feljutni?

Figyelt kérdés

Láttam ott nyáron turistákat, a fenti üveges részben. Hol lehet jelentkezni ilyen látogatásra?

Ha már voltatok, élménybeszámoló is jöhetne.



2011. márc. 24. 21:55
1 2
 1/11 hűségesszolgámbalfi ***** válasza:
a 2-es főúton a híd mellett bp irányaban van egy olyan h "látogató központ"ott szaglássz körbe.biztos van valami elérhetőség.
2011. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A látogatóközpont akkor üzemelt, amikor a híd építés alatt volt. A hídat az Állami Autópálya Kezelő Zrt. üzemelteti, náluk érdeklődhetsz, de nem hiszem, hogy oda csoportok mennek. Én voltam fent, de akkor még nem volt átadva. Hihetetlen élmény! :)
2011. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat. Tavaly turistákat láttam ott, remélem nem tévedek. Azt a fenti üveges részt nem véletlenül csinálták. Kávézót terveztek oda, de valamiért nem jött össze nekik. Ettől még látogatható állapotban van.

Második válaszoló: A pilonokban lift van, vagy csigalépcső? Az elsőre tippelek.

2011. márc. 30. 14:02
 4/11 anonim ***** válasza:

A másodki vagyok. Nem biztos, hogy túristák voltak. Lehet hogy a hídmesterrel ment fel 1-2 ember ellenőrizni, hogy minden rendben van-e. És a kávézót is kétlem... de lehet...

Van benne lépcső is, de nem csiga és lift is. Az egyik felében ez, a másikban az.

2011. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tavaly a szaktársaim a dunakeszi autópálya mérnökség embereivel mentek fel. Őket próbáljátok megkeresni.
2012. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jah, és felvonóval mentek fel.
2012. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
46%

Elérhetőséget szeretnék kérni hogy hogy lehet feljutni? Ezek itt mint szép írások de semmi egyértelmű válasz nincs a fő kérdésre.


Köszönet!


Üdv,


m

2012. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasz elég egyértelmű volt. Fel nem hívom őket helyetted...
2012. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki volt, meséljen. A tippet meg köszi.
2012. nov. 26. 09:15
 10/11 anonim ***** válasza:
www.autopalya.hu ők kezelik, érdeklődj!
2012. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!