Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Németországban tényleg ingyene...

Németországban tényleg ingyenes az autópálya személygépkocsiknak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 08:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
igen
2011. márc. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hmmm... hihetetlen...

Köszi :)

2011. márc. 26. 08:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút, mert a németek nemzeti büszkesége az AUTOBAHN, és ragaszkodnak ahhoz is, hogy ne legyen sebességkorlátozás sem. A gyakorlat azonban csak részben teszi lehetővé a korlátlan száguldást, de lényeg, hogy a világon egyedül Németországban lehet legitim módon száguldani. Porsche-paradicsom.
2011. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, ez kevésbé érint :))) Egy Skodával megyek :)
2011. márc. 26. 08:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor a belső sávokat kerüld! :)
2011. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ok, a jobbra tartással tisztában vagyok! :)
2011. márc. 26. 08:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Én Németországban élek részben. Sokat szoktam menni a pályán. Egyrészt, a külföldieknek ingyen van, de am a gépkocsi adóba van beleszámolva. A sebességkorlátozás tényleg nem rossz, de nagyon ritka hogy valaki 190 200 felett menjen. Átlagtempó a belső sávban kb 150 160.

Am a Skodát ne féltsd, én a 1.9 dízel Skoda Fabia val is mentem már 190 et ;)

2011. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valoban nem fizetös.

Nagyon jo, hogy nincsenek barmok az utakon, nem villognak le ha elözöl, hanem megvarjak meg befejezed a dolgod.

Egyreszt a mentalitas, masreszt ilyenekert brutalisan büntetnek, mert közuti veszelyeztetesnek szamit.

Erdekes, hogy nem esik ugy csabulatba az ember, En is csak nagyon ritkan megyek 200-al vagy fölötte, talan azert mert nem ugy van mint otthon, hogy meg kell szegni a szabalyt.

2011. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 alf ***** válasza:
Az Autobahn hálózatot még Hitler építette, ez kb az egyetlen poziív dolog, amit csinált :) És ingyenes, sokszor 3 sávos, így a száguldók és a normálisan menők mellett nem gond lassan menni sem.
2011. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért nem az egyetlen értelmes dolog amit Hitler csinált hisz csakcsak kihozta németorországot a válságbol és csak miután fellendült kezdett el háboruzni. nem mintha szeretném hitlert meg nemis ide tartozik.

az lehet h autopályán ahol nincs szabályozva ott anyival mész amennyivel akarsz viszont ahol 50es tábla van ott 60ért helyszinen főbelőnek vagy legalábbis akkora birságot fizetetnek veled h ne akarj gyorsabban menni a megengedetnél. és ezt ott el is fogadják. ott sincs kalácsbol a kerités

2011. márc. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!