Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma az egyik kereszteződésben...

Ma az egyik kereszteződésben belehajtottam a sárga jelzésbe, mert 1-2 másodperce váltott át! Féktávolságon belül természetesen. Ilyen esetben is küldeni fogják az 50. 000 -es csekket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha féktávolságon belül lesz sárga akkor átmehetsz, ez benne van a KRESZben. Ha kapnál csekket nyugodtan kifogásold meg. De egyébként nem hsizem hogy küldenének, mert ők a pirosra utaznak, sárgáért csak akkor büntetnek, ha nagyon határeset, de a pirosat nem tudják egyértelműen bizonyítani.
2011. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már magát a kérdést sem értem.

Miért,szerinted mi lett volna a teendőd, amikor bevált a lámpa? Satufék és keresztbe fordulás? Vagy mi? Nap mint nap több ezer autós átmegy a sárgán, mert ez élet rendje... A sárgának pont az az értelme, hogy át szabad menni rajta, de jelez, hogy hamarosan piros lesz.

2011. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem írtam, de vannak Pécsett olyan kereszteződések, ahol éjjel-nappal kameráznak és több száz bírságot is kiszabnak csak ott :)

Nem tudom más városokban is vannnak-e ilyenek...

2011. ápr. 10. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Pesten szerencsére nincs ilyen lámpa. Amúgy az osztrák módszer a jó mert a sárgára váltás elött a zöld villan négyet és akkor már nem nagyon mennek a sógorok bele a sárgába.
2011. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltak a lámpák mellett visszaszámlálók, de érdekes módon levették...
2011. ápr. 10. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy az osztrák módszer a jó mert a sárgára váltás elött a zöld villan négyet és akkor már nem nagyon mennek a sógorok bele a sárgába."

Annak sincs sok értelme, legalábbis logikailag nincs. Ugyanis ez esetben ugyanazt jelenti a villogó zöld, mint a sárga...

2011. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!