Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül forgalomba...

Mennyibe kerül forgalomba iratni egy 49 köbcentis robogót Magyarországon? (bocsi, Erdélyi vagyok, ezért nem tudom)

Figyelt kérdés
Valamint, kell hozzá jogosítvány vagy bármi, hogy vezethessem? Köszönöm elöre is a válaszokat.
2011. máj. 17. 14:24
 1/5 anonim válasza:
Hello ,Magyarországon nincs rendszámtábla , tehát forgalmi se kell . úgytudom , 50 köbcentiig , m kategóriás jogositvánnyal vezetheted, vagy ha van b kategóriás (autó) jogsid akkor vezetheted . de kell biztosítás a motorra .
2011. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*előző vagyok , úgy értem hogy 50 köbcenti alatt nincs rendszámtábla .
2011. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És mennyibe kerül a biztosítás?
2011. máj. 17. 14:48
 4/5 anonim válasza:
pfff , passz azt nem tudom . de az kötelező , ha rendőr megállit elkéri !
2011. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A biztosítás 2.600-tól akár 10.000 is lehet.

Nekem 2600 úgy hogy apám nevére kötöttem. Az én nevemre kb 5-6 ezer lenne mert még nem vagyok 30 éves.

De igazából sok mindentől függ hogy mennyi a biztosítás díja.


Forgalomba helyezni nem kell, csak egy adásvételit kell írnod hogy az a tied és egy kötelező biztosítás.

2011. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!