Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Erősítő beszerelése mennyiért?

Erősítő beszerelése mennyiért?

Figyelt kérdés

Erősítőt kéne beszerelni a kocsiba.

Autószerelők vagy ehhez értő emberek kb. mennyiért vállalnák el?


2011. máj. 22. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
hifisek szokták vállalni. 10-15.000 a beszerelés általában... Attól is függ, mibe, hogyan, mennyi bontással jár...
2011. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez nekem baj.

Az erősítő ára 10e (újonnan, mivel nem kasztniszaggató hangrendszert akarok)

Nem igazán éri meg ha ennek a másfélszereséért szerelik be.

2011. máj. 22. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:

4000 FT ért rakták be nekem egy mazda márkaszervízbe.

Szval érdeklődj körbe ki mennyiért nekem is 10-12 , meg 9 ezreket mondtak rá a magánszerelők,sufnyisok, és a szervizbe meg azt hittem drágább de nem számlával együtt 4000 FT 1 óra volt mert bontani kelett ne legyen csúnya megoldású.

2011. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Érdeklődtem már autóhifi boltban, várok még a válaszra onnan, de szakszervizbe is megérdeklődöm, köszi!
2011. máj. 22. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:

ha elhozod 2000-ért berakom (bekábelezem,kábeleket elrejtem)


;) Amúgy sok helyen csinálják azt hogy , ahol veszed az erősítőt ott beszerelik ingyen (tudod ilyen +akció keretén belül) , olyan mint amikor az autóba veszel olajat akkor ingyen kicserélik!!! ;)

2011. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sok helyen 20 alatt nem kapni erősítőt, amit meg én kinéztem az 11e és nekem az bőven elég.


Hol laksz?

Hátha van olyan szerencsém hogy közel, főleg ha komolyan gondoltad a dolgot.


Az erősítő amit kinéztem amúgy: [link]

2011. máj. 24. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Írj privát üzenetet (Ott felfedem neked a kilétem) ;) :D Ott megbeszéljük,szívesen segítek!!!


Amúgy ne haragudj de 11-ből már ennél komolyabb erősítőt is kapnál!! Azért a SAL nem egy "azt de nagyon jó" márka (nem szar , de nem is a legmegbízhatóbb minőség)!


Ennyiből már kapnál egy kisebb szériás: Solid Audio,Sony XPlód,Magnat,JBL vagy Kenwood erőlködőt!!! De te tudod!!! Várom a privát üzeneted!!! ;)

2011. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ment a PM.
2011. máj. 24. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!