Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Virtuális auto tuning?

Virtuális auto tuning?

Figyelt kérdés
Olyan programot vagy veboldalat keresek amellyel lehet autókat tuningolni. Főleg külső és beltér, nem motor tuning. Valami olyanra gondoltam amelyben az alap járműmodellek és a kiegészítők megvannak, nem én akarom megrajzolgatni. Tud valaki ilyet?
2011. máj. 23. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen program szerintem nem létezik. Viszont Photoshoppal vagy Gimppel tudod szerkeszteni a képet. Keresel egy képet arról a kocsiról amit tuningolni szeretnél, majd keresel képeket a különböző alkatrészekről és összeszerkeszted őket. Nem vala könnyű feladat és sokat kell gyakorolni, hogy jó legyen.

hvtm.hu meg virtualistuning.hu oldalakon találsz dolgokat róla.

2011. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz. hvtm.hu-n láttam is már a kihívásokat, na ott kb olyasmi történik mint amit szeretnék :D kössz a választ ;)
2011. máj. 24. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha pedig belefásultál az autókba,frissülj fel velük :

[link]

:p))

2011. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hehe. Végülis a nők és a kocsik a két befutó a "kedvenceim" listán :P köszi szépen az oldalat, tetszok :D
2011. máj. 26. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor használd őket arra amire valók akkora örömmel amit csak nyújthatnak! Én is azt teszem.

:p))

2011. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!