Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehetne ki...

Szerintetek hogy lehetne ki szűrni azt a sok köcsö aki 70-80 km/ó száguldozik a vízparton? Élvezi hogy porzik az ut, és röhög hogy a horgászok nyelik a ku nagy port. Hiába ordítok hogy gyerek is van állj meg! ,

Figyelt kérdés
Hiába ordítok hogy gyerek is van állj meg! , arra már nincs bátorsága a bunkónak. Talán elő kellene vennem a csúzlit? Mit gondoltok?
2011. jún. 18. 19:56
 1/6 anonim válasza:
Nem sokat tudsz tenni. Ha tiétek a terület vagy van rá felhatalmazásotok le lehet zárni 1 kapuval, rá 1 lakat és kész. Vagy fekvőrendőr még ami tuti biztos, ezt lehet házilag is mivel földút. Mondjuk ez az értelmes sofőröket is zavarná... Nincs jó megoldás erre sztem :( Azt meg h kinél van épp a csúzlinál erősebb fegyver sohasem tudhatod
2011. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

HA föld út és nemcsak az a baj, hogy porol az aszfalt:

Ásó, csákány, kapa. Kicsit munkás a dolog. Kell "vízelvezető" csatornákat csinálni a földútba. Mondván: Ne álljon meg a víz esőzések idején". De azért lépésben, közel majdnem lépésben át lehessen menni rajta. Megfelelő sűrűséggel a köztes szakaszokon a max elérhető csúcs sebességet lehet csökkenteni. De azért módjával a dolgot!


Véletlen valaki kint felejthet egy autót. Ami miatt az ilyen bunyesz nem tud elmenni esetleg mögötte is megállhat egy autó. Mivel általában a horgászat közben "lecsúszik" egy sör, még ha nem is iszik a horgász(!), ittasan nem kötelezhető, hogy arrébb álljon! Aztán lehet gondolkodni! Ha tud az ilyen.

2011. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jancsiszögeket kell kirakni. Mondjuk 10-et. Tudd hogy mennyi van, hogy utána össze tudd szedni.
2011. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a Látóképi tónál van?
2011. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetro ***** válasza:
48%
persze, csinálj valami ilyesmit. lődd ki a szemét egy csúzlival, vagy tegyél ki szögeket az útra. a motorosok ellen meg feszíts ki valami damilt, ami levágja a fejüket. istenem, ebbe az országba castingon gyűjtöttek össze egy frusztrált elcseszett embert?
2011. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves horgászpajtás, de szerintem a vízparton elhaladókat a legkevésbé te izgatod. Igen, lehet (sőt, biztos) hogy vannak olyanok akik a földúton is túllépik a megengedett sebességhatárt, de ebben a helyzetben sajnos azt kell hogy mondjam hogy neked kell alkalmazkodnod. Tény hogy ilyen száraz időjárás idején jobban porzik az út, szél is van ami neked és a gyereknek biztos nem jó, de annyit kéne tenned hogy kifeszítesz az út felöli részre egy akármilyen embermagas textíliát vagy felállítasz egy paravánt ami megfogja a port, ha ennyire zavar.

Drága? Nem drága.

Elfér a horgász felszerelés mellett? Elfér.

Bonyolult? Nem az.

Én sem szeretem azt ha valaki eszetlenül hajt, nem akarom védeni őket, de most mégis mit szeretnél tenni ellenük? Te akarsz lenni az igazságosztó pecás aki csúzlival lövöldözi az arrajáró gyorshajtókat? Nem tudom miért kell úgy hozzáállni a dologhoz hogy aki olyat csinál ami esetleg nekem nem tetszik az már rögtön rosz ember és dögöljön meg mert én márpedig fontosabb vagyok. Ne haragudj hogy ezt mondom de a kérdésed alapján kicsit túlreagáltad a dolgot, te jársz oda horgászni, neked kell alkalmazkodnod a környezetedhez.

2011. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!