Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha rávágnának a...

Mit tennétek, ha rávágnának a kocsitokra?

Figyelt kérdés
A szitu az, hogy egy haverral mentünk kocsival és megállt a kerékpárúton, de a kerékpárosoknak volt még hely, jó ideje ott álltunk. Egy kerékpáros száguld ezerrel, majd beszól "kerékpárúton kell megállni öcsém" aztán a kocsi mögött elhaladva ráb@szott egyet a csomagtartóra. (kicsit látszik is) és felborult. Ti mit tettetek volna?
2011. jún. 23. 11:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Vissza az origóhoz: nem álltam volna meg a kerékpárúton.

Ennyi.

2011. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Bunkóságra bunkósággal válaszolt.

Most sajnáljalak?

2011. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Megnézed, hogy nincs-e baja, aztán esunnyogsz, mertha ügy van belőle a rendőr úgy megbüntet mint állat, és joggal, mert lényegében haverod okozta a balesetet a gondatlanságával. Kerékpárúton ugyanis tilos megállnia.
2011. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
én is rávágtam volna az ilyen pofátlan paraszt kocsijára
2011. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Lehet, de ha az én kocsimra vágott volna rá kiszálltam volna és jól fejberúgom minimum. Mikor én ilyet látok akkor tovább megyek és kész, nem állok még le keménykedni, meg másnak a kocsiját ütögetni.
2011. jún. 23. 12:13
 6/32 A kérdező kommentje:

"Most sajnáljalak?"

Ne sajnálj.

2011. jún. 23. 12:14
 7/32 anonim ***** válasza:
0%

Most jobb lett volna, ha benneteket rúg fejbe, mert bunkók vagytok?

Akkor meg azért sípolnál.

2011. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Kerékpárúton akkor sem lehet megállni, ha nem látod be a forgalmat? A másik, hogy nem teljesen állt meg rajta a kocsi, a kerékpárosok továbbhaladását nem befolyásolta.
2011. jún. 23. 12:16
 9/32 A kérdező kommentje:

"Most jobb lett volna, ha benneteket rúg fejbe, mert bunkók vagytok?

Akkor meg azért sípolnál."


Na, azért azt megnéztem volna.

Gondolom te városban laksz.

2011. jún. 23. 12:16
 10/32 A kérdező kommentje:
Kocsit akkor se ütögesse. Megnézném, ha itt valakinek rávágnának a kocsira, mennyire állna úgy a szája. Most itt neten lehet elviselné, de majd ha tényleg lesz valami. Azért megnézném.
2011. jún. 23. 12:19
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!