Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan, akinél hosszabb...

Van olyan, akinél hosszabb idő után egyfajta kötődés alakult ki az autósoktatójával?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy beleszerettem, mert kb 50 éves, én meg 18, de miután levizsgáztam is sokat gondolok rá, és rendesen hiányzik.. :O

Lehet, hogy maga a vezetési óra hiányzik, függő lettem a hónapok alatt, vagy a hangulat, de akkor is olyan rossz nélküle :D -már röhögök magamon, de akkor sem értem ezt a ragaszkodást a részemről, mikor ő azóta már rég elfelejtett :'(


2011. jún. 25. 21:31
 1/8 anonim válasza:
100%

Az oktató egy mérföldkő minden ember életében, hiszen ő az, aki megtanít "élni" ebben a világban. Miből gondolod h elfelejtett Téged? Én 2 éve vizsgáztam, most találkoztam oktatómmal, és még a keresztnevemet is tudta. Nem bénáztam az órák alatt, amiért "emlékezhetett" volna rám. Órák alatt is, amikor átengedtünk egy-egy gyalogot a zebrán, mondta h "volt tanulóm", emlékszik mindenkire, pedig ő is 60 körül van. Emberi kapcsolatok, barátságok kialakulnak, ezen nem kell meglepődni :)


20F

2011. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó, én maradandót alkottam a pályafutásában, tuti hogy emlékezni fog rám és havonta elmeséli majd valakinek a példámat, de ez más, emögött csak tények állnak és semmi kötődés :D
2011. jún. 25. 21:57
 3/8 anonim válasza:
100%
Van. :) Nálunk addig fajult a "kötődés", hogy azóta a férjem és van egy majdnem 2 éves gyönyörű gyerkőcünk. Nálunk 13 év a korkülönbség. :)
2011. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hosszabb idő?:D 2-2,5 hónapot vezettem és levizsgáztam.

Amúgy megismer, múltkor intett a kocsiból.

2011. jún. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok embernél van így és ahogy a legelső írta: ez ember életében az oktató egy mérföldkő! ő vezet el a jogosítványig,tanítgat! (olyasmi mint egy szülő... csak ő a vezetési világ szülője) :)


Amúgy én mai napig tartom a kapcsolatot az oktatómmal,jól összebarátkoztunk! (ha valami autóval kapcsolatos problémám van vagy valami akkor őt hívom)!! :)

2011. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan. Vizsga után (és szigorúan csak vizsga után) elhívott vacsorázni... azóta a párom :-)
2011. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább az autómhoz kötődök :D
2011. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Te jóságos ég...azóta mi történt? Látom, nem mai sztori :D
2021. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!