Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítványt szerzett valaki...

Jogosítványt szerzett valaki mostanában -6 -osnál rosszabb látással?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik szemem -7,5-es, még nincs meg a jogsim, a forgalomnál tartok.
2011. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor megvan az alkalmassági. :) Örülök, hogy hamarosan a jogsid is meglesz. :) Én ma voltam az alkalmasságin a dokimnál, kell egy papír a látásomról. 5.5 és 7-es, teljesen beparáztam, hogy nem lesz meg az alkalmasságim. :( Holnap megyek szemészetre, bízom benne, hogy azért vezethetek.
2011. jún. 27. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ebben benne van, hogy én a Csigavérnél kresztanfolyamra házhoz jövő orvosnál voltam, aki 3 perc alatt elintézett. Magamnak kellett kitölteni hány dioptriás lencse kell, én takartam le a szemem a látásvizsgálathoz, nem is nagyon figyelt rám, szóval egy vaksi is lehet átment volna. Vagy ha nem írom be hogy rosszul látok, észre se vette volna a kontaktlencsét.

Volt még pár színlátás és térlátásvizsgálat, ennyi.

Egyébként jól látok, nem sokkal előtte voltam szemvizsgálaton.

Egy barátnőmnek akinek még az enyémnél is rosszabb szeme van már van jogsija, ő nem tudom milyen dokinál volt.

2011. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vezethetsz, ismerősömnek mindkét szeme nyolcas, simán vezet. Csak lesz egy jelölés a jogsiban, hogy szemüvegben kell vezetni. A jó látás a fontos, nem az, hogy mivel látsz jól. Szóval nyugi! :)
2011. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hálás köszönetem a válaszaitokért!! Emiatt tudtam csak aludni éjszaka. :D

Reggel robogtam a szemészetre, már az asszisztens mondta, hogy semmi akadálya, ne izguljak, és csak utána vizsgáltak meg, hogy minden rendben, végigolvastam a táblát, stb. :))) Köszönöm, hogy írtatok!!!! :) Holnap kezdem a jogsit. :)

2011. jún. 28. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!