Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nyiregyházán ukrán benzint...

Nyiregyházán ukrán benzint hol tudok beszerezni?

Figyelt kérdés
Nyiregyházán ukrán benzint akarok venni. Most csak 10 literre lenne szükségem. Ha valaki tudja, mondana egy árat is.
2011. jún. 28. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Piac mellett...
2011. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. még annyit megtudnál mondani hogy minden nap ott vannak? mert nem rég vagyok nyiregyi, és ezért kérdezem hogy itt merre lehet venni, mert mátészalkán tudtam hogy hova kell menni.
2011. jún. 28. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mikor vannak ott, de általában a kinti parkolókba szoktak lenni, meg az út másik oldalán is vannak parkolók ott is. Sztem annyira figyelj h ne kannából, hanem legyél ott egy kicsit és figyeld h aki frissen áll be attól vegyél úgy h előtted szívja le...
2011. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem javasolnám a piac melletti árusokat:( Igen sokan pórul jártak már. Kérdezősködj szomszédoktól, helyi ismerősöktől, akikkel jó viszonyban van. Az egyik biztos tud ajánlani. Amúgy 300-310 körül van literje.
2011. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mondtam h próbáljon hamarább odamenni, és látja h még megy az autó, és úgy szívják le, m sokszor még az se biztos amit álló autó tankjából vesznek le, ami meg már kannába van azt semmiképp se szabad megvenni...
2011. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, ismét. ment a "jó értékel" mindenkinek.

ezért is probáltam itt megkérdezni hogy hátha valaki tudna háznál akinél biztos hogy jó.

szalkán mindig egy emberhez jártam, vagy ha házhoz mentem akkor tudtam hogy nem ver át.

mert egy szakadt kocsiba beletöltik a 91es vagy az annál is rosszabbat, és itt eladják 95ként.

2011. jún. 28. 11:25
 7/8 T5- ***** válasza:

A jó benzin, a 95-ös az most 330Ft/liter. Van 300-ért kevert, huggyantott benzin, de azt csak akkor vegyél, ha magad ellensége vagy. Megszagolod és érzed is rajta, hogy melyik a jó, de ha eddig is vettél, tudod, hogy vannak ezek. Aki meg leírja, hogy hol vehetsz, meg kitől vehetsz, az csúnyán megütheti a térdét, senki nem fog azzal kockáztatni, hogy azt mondja, hogy "én nálam", vagy "Gipsz Jakabnál a Hülyegyerek utca 1. szám alatt". Mivel azt a benzint amit áthozol a határon, azt csak a saját autódba töltheted bele, és azt a 10 litert amit hoztál legálisan kannába, azt sem öntheted bele még a fűnyíróba sem, csak abba az autóba amiben áthoztad.

Piacot felejtsd el szerintem is, és azt is, hogy bárkitől érdemi infót fogsz kapni egy ilyen helye. Kérdezz végig mindenkit, személyesen, ne telefonon, mert úgy sem biztos, hogy fognak, és akkor tudsz valamit.

Így is szoktak szívóskodni a határon senkinek nem hiányzik a balhé, ki tudja ki vagy, senkiben nem lehet megbízni. De, ha nyíregyi vagy, akkor megéri átmenned televágni és visszajönni. 240-250 körül van most átszámolva egy liter 95-ös. És ez teljesen legális.

2011. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

valahogy sejtettem hogy nem fogok nevet, és cimet kapni, mert ugyebár lehet hogy figyel ilyeneket a rendörség, a vámos brigád stb. soha se lehet tudni hogy kik irozsgálnak itt fent.


a határos dolgot ismerem, mert amikor nyiregyen tanultam, én átjártam tankolni saját részre, mert az utazáson sokat sporoltam.

gondolkoztam hogy átmegyek, csak az utlevelem is lejárt, meg most csak tiz liter kellett volna. azért meg nem fogok kockáztatni(sporolni) veszek akkor a kuton.


mégegyszer köszi a válaszokat, mindenkinek ment a jó értékelés.

2011. jún. 29. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!