Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miképp képzeljek el egy...

Miképp képzeljek el egy kresz-vizsgát a Petzvál József utcában?

Figyelt kérdés
Odamegyek, köszönök..., stb. Kérlek írjátok le, érdekel az elejétől a végéig.
2011. jún. 30. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ez a kérdés,eeeeez tapsot érdemel.K.rva jó:D
2011. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Odamész, nem elöl, hanem oldalt mész be, ott van egy kis kiugró, ha jól emlékszem üvegajtós rész, ki is van írva, h ott kell kreszvizsgázni. Amögött van egy váró rész, székek a fal mellett, a többi vizsgázó is ott fog várni. Vársz, majd kinyílik egy ajtó, ott egy emberke felolvassa sorban a neveket.

Meghallod a tied, odamész a személyi igazolványoddal meg a vizsgalapoddal. Megmondja melyik géphez ülj le, bemész, leülsz. Gépek vannak egymás mellett, az asztalok között falapok választják el az embereket. (Legalábbis amelyik teremben én voltam)

Mindenki bejön, elmondják mi lesz, hogy kell nyomni, mit hol mutat. (ugyanaz a szoftver, amin gyakorolni szoktunk/szoktak)

Magadnak elindítod, van egy példafeladat, utána élesben szépen megcsinálod a tesztet.

A végén kiírja, hogy sikerült-e, név szerint szólítanak, viszed a vizsgalapod, beírják az eredményt, majd mehetsz is kifelé.

2011. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hány kérdés van, mennyi időt adnak rá és hány ponttól, vagy százaléktól sikeres a vizsga?
2011. jún. 30. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:

45 darab 1 pontos, 10 darab 3 pontos (ábrás) kérdés van, mindegyikre 1 perc van, szóval összesen 55 perc. 75 pont a maximum, ebből 10et lehet veszíteni. 3pontosokra figyelj nagyon.

Ti órán nem csináltatok tesztfeladatokat gépen/kivetítőn meg nem mondták el, hogy mi lesz vizsgán? Mikor mész? Vagy még nem is vagy túl a tanfolyamon?

Ilyesmik vannak vizsgán:

[link]


Torrentoldalakról (lehet máshonnan is) le tudod tölteni a hivatalos és aktuális kresztesztet, gyakorolj azon.

Elvileg ez az, én nem próbáltam letölteni, ha nem megy keress rá:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél még tudni, ami eddig nem szerepelt a válaszokban?

Egyébként a kérdés kiírása óta eltelt három hét alatt még nem sikerült vizsgáznod?

2011. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz is valamit, szívesen válaszolok még, csak nem tudom mire :D
2011. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nekem lenne még kérdésem...

Miféle VIZSGALAPról beszélünk? Erről ugye nem nekem kell gondoskodnom, hanem a Petzválban adják?

Előre is köszi!

2012. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!