Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy kamion...

Mennyit keres egy kamion sofőr kilóméterenként belföldön, és mennyit nemzetköziben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Amennyit a munkáltató ad neki.

Persze csak ha kilóméterdíjban fizetik.

2011. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, persze...mindenki annyit keres amennyit fizetnek neki. De én nemzetköziben fuvarozok B kategóriással, 12 ft/km-ben. És kíváncsi lennék hogy a kamionosoknál milyen árban kell gondolkodni, tehát nagyjából mennyi... 20-30-40 Ft? Egyébként kilóméterben fizetik, nemzetközi fuvarozásban nincs olyan cég aki fix bért fizetne, legalábbis én nem hallottam még ilyet. Gondolj csak bele, ha lenne egy ilyen céged, és valami miatt (meghibásodás, útlezárás) miatt nem mozdul egy centit se a kamion, vagy ami még rosszabb kerülőn kell mennie, ezáltal többletköltséget teremt a cégnek akkor te fizetnéd fix bérben?
2011. júl. 5. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában 20 és 30 forint között van, de ha nézel külföldi cégeket, ott a napidíj a nagyobb összeg és kilóméterdíj ugyan van, de szinte elenyésző ahhoz képest.
2011. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!