Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyiből járom meg ezt a...

Mennyiből járom meg ezt a távot autóval? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Miskolc és Passau (német) között az útvonaltervező szerint 720km. Hányféle pályamatrica kell odáig? És kb. mennyi idő az út odáig? Egy munkalehetőség lenne itt, és kíváncsi lennék rá mennyiből járnám meg.
2011. júl. 6. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi kb 800km-t tettünk meg 5 és fél óra alatt, 130-150el, oda vissza az üzemanyag kb 30ezer volt. Itthon veszel matricát, Győrnél nagy Shell kúton és ennyi.


jajj, régen mennyit jártam Passauba:)

2011. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem is gondoltam volna, hogy ennyi idő alatt meg lehet járni. Milyen hely amúgy Passau? Tudnál írni pár sort róla?
2011. júl. 6. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Ohh hát már nagyon rég voltam, kiskoromban. Édességet hoztunk onnan...Egyébként nagyon szép hely, ott a Duna partján, közel a határhoz is...:)

Milyen munka végett mész?

2011. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
CNC gépkezelőnek. Miskolci a központ.
2011. júl. 6. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
csak az osztrákokhoz kell matrica németekhez nem kell ennyit tudok!
2011. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!