Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szevasztok! Kaptam egy 100...

Szevasztok! Kaptam egy 100 ezer forintos büntetést! Piros lámpa, fellebezhetek?

Figyelt kérdés
Szóval Miskolcon átmentem a piroson,gondolom fényképeztek,akármi,küldtek a cégnek egy büntetést,viszont én 6 órában vagyok bejelentve,ami azt jelenti h hivatalosan nem keresek 50 ezret egy hónapban,igaz ennek többszöröse a fizetésem,de ezzel fellebezhetnénk????Hogy ne kelljen kiperkálnom??:D
2011. júl. 10. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy felebezhetsz,csak nagy valószínűséggel kiröhögik a nyafogásaidat.
2011. júl. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sárkányfűárús válasza:
Max részletfizetést kapsz....
2011. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most beszéltem egy sofőr ismerősömmel,azt mondta h fellebezni nem érdemes,pénzbe kerül,de viszont enyhítést kérhetek a hivatalos béremre hivatkozva,és ezután vagy megadják vagy nem,de egy próbát megér,hiszen ingyen van....igaz a cég kapta a büntit,de menetlevéllel igazolni tudjuk h én vezettem aznap arrafele...
2011. júl. 10. 08:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, valami objektív felelősség nevű dologra, akkor ott nem lehet könnyítést kérni, legfeljebb részletfizetést.
2011. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát ha már fellebbezel, inkább arra tedd, hogy már nem tudtál volna biztonságosan megállni, ezért mentél át, tehát valójában a biztonságra törekedve, azaz így balesetet előztél meg :)


Persze ha nem volt mögötted senki, és bőven lett volna lehetőséged megállni, akkor ezt úgyis bukod...


Részletfizetést biztosan lehet kérni, kedvezményt szerintem már nem. A boltban sem adják olcsóbban a kiflit csak azért mert keveset keresel, de még a benzinkúton sem a benzint.

2011. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem a fellebezésért felszámoltak 2-3000 Ft ot, és nem engedtek el belőle csak részletet kaptam. 2x re kellett kifizetnem.
2011. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%

K'rva g'cik!Az ember csomószor átcsúszik a sárgán,akár a piroson,dee már én is ott tartok,hogy sárgára vált a lámpa és inkább satuzok,minthogy valami b'zi közterületes kamera felvegyen,csak nem egyszer fordult elő ,hogy majdnem belém csattantak hátulról.

Nagy g'cik,én maximum 40 ezer forintot adnék de még az is sok,persze aki BMW x6-ossal jár annak ki se küldik a csekket.Láttam egyszer egy tilosban parkoló társaságot,kb 3 luxusverdával és vagy 5 gagyibbal és azokat sorra lelakatolták a luxust meg nem.Ennyi ez a retkes ország,megyek is el 2 év múlva a f'szba ha leérettségiztem.

A barátnőm úgy is norvég

2011. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én egyszer rokkantak helyén parkoltam (ladával) csak 5 percre mentem be a gyógyszertárba és láttam hogy mennek oda kerék bilincsel riasztóm meg beszédhangos illetve távról lehet indítani :D , mihelyst közel ért a pali lejátszásra került hogy ha nem távolodik el az autótól értesítem a rendőrséget stb (mintha az autó gondolkodna) aztán látom hogy guggol le na mondom jol van én meg fogtam távolról beindítottam az autót :D el i ment onnan :P szegény milyet nézett . :D csicska kis polgárőr :D
2011. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

még jó hogy nem ütöttél el valakit

és még ilyennek adnak jogosítványt..


én még a jogsidat is elvettem volna kisapám !

2011. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
22:58 ne kisapámozz itt hanem takarodj át a csicska kategóriába azt ott irogassál a magadhoz hasonló lúzereknek
2011. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!