Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Targoncajogsim orvosija ha...

Targoncajogsim orvosija ha lejárt, azt hogyan kell és hol kell meghosszabbítani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld a háziorvosnál, mint a többi jogsit.
2011. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az üzemorvos csinálta ingyen. (nekem a cég fizeti, gondolom mindenkinek kérdezz rá!)
2011. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jelenleg nem dolgozom.. munkanélküli vagyok
2011. júl. 13. 18:12
 4/5 anonim válasza:
Háziorvosnál ne próbáld, mert nem fogja meg csinálni, lévén hogy ez mindig az adott munkáltató üzemorvosának a dolga és kötelessége. Ha pedig munkanélküli vagy, akkor sincs gond mert úgyse használod, ha találsz munkát ahol kelleni fog akkor ott fogja megcsinálni az üzemorvos, de azt ne várd hogy ha mondjuk találsz munkát pl. egy étterembe vagy a sarki kisboltba hogy az ottani megcsinálja Neked!
2011. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Hát.. attól féltem hogy majd mikor megkérdezik, az állásinterjún hogy ez miért van lejárva.. hogy jelentkezhet így egy raktárosi állásra majd gond lesz.. de ezekszerint nem..

THX még 1x!

2011. júl. 14. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!