Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Repülés: checkin sorrende?...

Repülés: checkin sorrende? Bőrönd fóliázás házilag lehetséges? Hogy szoktátok?

Figyelt kérdés

Még sosem repültem, így nem tudom hogy is működnek a dolgok.

A checkin sorrendje hogy néz ki? Onnantól kezdve hogy megérkeztem a reptérre 2 órával indulás előtt, mik történnek? Van arra lehetőség hogy viszek magammal fóliát és én magamnak lefóliázom a bőröndöt? Ha igen, mikor? Mire figyeljek? Ti hogy szoktátok csinálni?


2011. júl. 17. 13:33
 1/4 anonim válasza:
Amit nem viszel fel, azt otthon is nyugodtan befóliázhatod. Arra figyelj, hogy csak megengedett mennyiségű folyadékot vigyél fel; azokat a csomagokat, amiket felviszel ellenőrzik, és téged is (öv le, zsebek ki, cipő le stb.). Mikor odaérsz még várnod kell (addig be tudsz csekkolni, ott adod le a feladandó csomagod is), majd bemondják, hogy lehet menni, akkor mész a beszállókapukhoz, ott ellenőriznek, utána még vásárolhatsz(...), aztán visznek/mentek a géphez, az útleveled/szem.igazolványod többször is megnézik. Ha Wizzair-rel mész, akkor odaülsz, ahová akarsz. Kb. ennyi. Leszállás után meg kövesd a többieket meg a nyilakat. Lehetetlen eltévedni.
2011. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja, ha van még kérdésed, akkor nyugodtan írd meg. Arra figyelj, hogy amit felviszel csomag, az tényleg ne haladja meg a megengedett méretet, mert akkor nem viheted fel, és ott kell majd érte sokat fizetned, és a feladandód se haladja meg semmivel a megengedett kg-ot.
2011. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ha otthon fóliázok abból nincsen gond? Csak átvilágítanak, vagy ki is nyitatják a bőröndöt?
2011. júl. 17. 13:48
 4/4 anonim válasza:
Nem, nyugodtan fóliázhatsz otthon. Nekem a hátizsákom kipakoltatták, de van, amit átvilágítanak, laptopot, műszaki cikkeket kivetetik belőle, és át világítják, de persze felviheted őket, sőt ajánlatosabb is, mert amit feladsz, azt össze-vissza dobálják, nagyon nem vigyáznak rá, nem egy csomag szokott szétnyílva jönni a futószalagon.
2011. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!