Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol lehet venni reszelőzsírt?

Hol lehet venni reszelőzsírt?

Figyelt kérdés

Mesterem elküldött reszelőzsírt venni, de az Unixban nevettek és mondták, hogy nincs, a Bárdiban meg elküldtek, hogy ne szórakozzak.

Kisebb autósboltokban, vagy szerszámüzletben? Csak mert mesterem mondta, hogy addig ne menjek holnap, míg nem vittem reszelőzsírt meg 400 milis WD40.et. Egész délután ezután mászkáltam, de nem akarom, hogy elzavarjon.


2011. júl. 18. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Bármelyik boltban, ahol van körvinkli is...

Ne haragudj, de két kérdésem lenne:

-nem tévesztettél kategóriát?

-hány éves vagy?

2011. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, gondoltam itt több gépész van mint az ezotériában. Egyébként 18 múltam. Körvinklit nem ismerem, gondolom valami szerszám, akkor szerszámboltban szerinted árulnak ilyet?
2011. júl. 18. 22:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy ezt nem szabadna megosztanom veled, de a körvinkli olyan mint a Mikulás. Nem létezik.

A vinkli az egy német eredetű szó, az acél derékszög beceneve. Ha kör alakúra készítenék használhatatlan lenne, ezért ez az egyik olyan felszerelés, amivel meg szokták viccelni a kevésbé furfangos/éleseszű inasokat.

2011. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó:D.Nekem volt egy osztálytársam,aki amellett,hogy tök hülye volt a műszaki dolgokhoz még állította,hogy otthon fabrikálja az időgépét:D-Már majdnem kész van...Sőt,noszogattam,hogy tegnapra készüljön el!

Na őt küldtük el reszelőzsírért meg kompresszióért.De,ha nem kap,akkor kanyarfúrót legalább hozzon magával.

De Te egy értelmes ember vagy,aki meg akarja nevettetni az embereket vagy nézni,mennyien okoskodnak neki:)

2011. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha, én is elküldtem annó egy osztálytársamat kompresszióért. De megígértettem vele hogy vödrös kiszerelésben fog hozni, mert a literes nem jó.. :D
2011. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az okoskodást természetesen nem K G válaszára értem...

Egyébként kifejtenéd nekem,hogy mire jó a reszelőzsír?És miért írsz helyesen?

2011. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy több olyan srácot ismerek, aki ezeket "bevette", szóval inkább komolyra veszem egy ilyen kérdésnél a figurát. :P

Egyébként éppen a fogalmazás stílusa mitt is gondoltam hogy ez komoly kérdés lehet.

2011. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez akkor is gyanús.Behozza az ezotéria kategóriát,amit itt annyira szeretnek lehülyézni-persze én is nézek nagyokat,ha betekintek és csak poénkodni tudnék,ha válaszolnék-és ezt tudja.Tehát járt már itt,ami azt jelenti,hogy van referenciapontja,itt pedig nem szoktak "reszelőzsíros" problémák felmerülni,ami azt jelenti,hogy ezt is tudja.Szerintem kamu:)
2011. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na nézd milyen szemfülesek. :) A harmadik válasznál kiszúrják. Valóban ez volt a cél igen, de ha már így alakult, akkor jöhetnek a történetek, kit hogyan szivattatok.

De rendesek voltatok a ketten, a fárasztásért cserébe kapjátok a "hasznos válasz"-okért a zöld pontot.


A kérdéseitekre. A helyesírás az magától jön, a reszelőzsír meg... "a zsír s az olaj felér egy lakatossal" :)

2011. júl. 18. 22:50
 10/11 A kérdező kommentje:
Akarom mondani ...MIND a ketten...
2011. júl. 18. 22:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!