Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül átlagba a...

Mennyibe kerül átlagba a jogsi (mindennel együtt, B-s)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 22:17
1 2
 11/14 Combi27 ***** válasza:

150 körül van..

itt egy tájékoztató ár:


[link]

2011. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
utsó előttinek! Hát rohadtul nem mert a környéken ennyi az ára, meg most dőljek be olyan akciónak,hogy 50000 Ft a B-s jogsi aki ezt elhiszi sztem az hülye(már sorry),ja és 2 éve a forgalmi vizsga 3000 huf volt most 11000huf, ennyi.Drágul itt még a sz*r is!
2011. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

ezekkel számolj:


-Kresz tanfolyam nekem 5000.- volt diákkedvezménnyel+ a kresz vizsgadíj ami azt hiszem 4600.

-Orvosi alkalmassági vizsgálat 7-8 ezer.

- Ha van fényképed jó, ha nincs csináltatni kell a vizsgalapodhoz.

- Ha kell, akkor a gyakorló CD kresz vizsgához, könyv vagy tesztkönyv.

- Rutin órák, nekem az óradíjam 2800 ft, mert diák vagyok, az az autósiskola ahol én tanulok 3000 ft-os óradíjért adja felnötteknek a rutin és a forgalom órákat egyaránt.

-Rutin vizsgadíj azt hiszem 4700, ez egységesen ugyanannyi mindenhol. Rutinból 10 órát kötelező levezetned.

-Forgalom (20 óra)

- 11.000 forint vizsgasdíj.


Mindemellett természetesen a vizsgabélyeg, ha biztosra akarsz menni abban, hogy forgalmon átmész. A vizsgabiztosok 85%-a lóvés köcsög és addig szívat ameddig meg nem buksz, ha nem fizetsz rá.


Én most csinálom, szeptember másodikán vizsgázom forgalomból, és mindent összevetve 150.000 ft, úgy h volt kedvezményem, és egyszer sem buktam.

2011. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :D
2011. nov. 19. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!