Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha lejart a magyarigazolvanyom...

Ha lejart a magyarigazolvanyom, attol meg tudok kedvezmenyes vonat jegyet venni?

Figyelt kérdés
a munkatarsamnak az ervenyessegi idonel azt irja hogy hatarozatlan, de nekem meg lejart 5 eve..
2011. aug. 3. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
mi az h magyarigazolvány ???????? lol ?????
2011. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én magyar vagyok, Magyarországon élek, teljes árú menetjeggyel utazok, de ilyen magyarigazolvány engem is érdekelne, ha ezért kedvezményt lehet igénybe venni. :-)
2011. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi a fenére jár a kedvezmény egy külföldinek, ha nekem -Magyarországon élő Magyar állampolgárnak- 100%-s jegyet kell vennem?!
2011. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja és Magyarországon fizetem az adót, amiből fedezik az ilyen kedvezményeket!
2011. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kedves 10:24-es, magyarigazolványt Ukrajnában élő NEM MAGYAR állampolgárságú, magyar nemzetiségű személyek kaphatják. Ezzel 6 és 65 év felett ingyen, a kettő között évi négy alkalommal 90%-os kedvezménnyel utazhatnak.


A te szereped itt barátom, hogy fizesd az adót, ha meg utazni akarsz a saját adódból fenntartott vasúton, akkor kiperkálhatod a teljes, irreálisan magas jegyárat.


Bocsánat a kérdezőtől és a többi külföldi magyartól, de ez a honi magyarokkal szemben k*rva igazságtalan, remélem, érthető.

2011. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem csak az ukránok bármilyen határon túli kaphatja................


AMúgy kérdező nem, nem vehetsz kedvezményes jegyet. Nem véletlenül van érvényességi ideje.


Amúgy basssssszameg a kuurvaélet ide születtem Magyarországra, itt tnaultam itt dolgozom, ide adózom, ide csinálok gyerkeet akik később megint ide adóznak. ÉN MIÉRT NEM KAPOK ILYEN KEDVEZMÉNYEKET?!


Támogassuk szegény határon túliakat, mert 90 éve még egy ország voltunk. Hejj......

2011. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem irigylem a határontúli magyaroktól egyáltalán ezt. De azért ennyi erővel a magyar állampolgárságú magyaroknak is adhatna már az állam olyan kedvezményt, hogy évente 2 utazást 90%-os kedvezménnyel leutazhassanak. Mindjárt én is leruccannék a Balatonra.
2011. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

en romaniabol vagyok, es magyar vagyok, amiert nem magyarorszagon elek!!!


csak az abaj, hogy itt a romanok utalnak mert nem roman vagyok, ha atmegyek Magyarorszagra az ottani emebrek meg azert mert szerintuk nem magyar vagyok..


koszonom a kerdesre a valaszokat!

2011. aug. 4. 09:18
 9/15 A kérdező kommentje:

amugy meg egyszer sem vettem iegnybe a magyarigazolvanyomat, most lett volna ra lehetosegem..


kosoznom a magyarorszagi magyarok megerteset, akik itt kommentalnak!!! tisztelet a kivetel.

2011. aug. 4. 09:20
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

Legalább arra vedd a fáradtságot, ha már Magyarnak tartod magad, hogy a Magyar helyesírás szabályait betartod!

Nem kifogás a billentyűzet, egy pillanat Magyarra állítani, és utána romámra vissza.

2011. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!