Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Azoknak a magánszemélyeknek,...

Azoknak a magánszemélyeknek, akiknek 10-20-30 akár 40% kedvezménye van a nagyobb autóalkatrészes boltokba azok h hozták össze, v mivel érdemelték ki?

Figyelt kérdés
Pl. Bárdi, Unix, Láng...
2011. aug. 4. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

egyik helyen ismeros a fonok igy 40szazalek,amibol lehet

masik helyen ismeros alkalmazott, ott csak 20-30

2011. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Apámnak egy műszaki boltban van kedvezménye.

Régóta jár oda vásárolni és a főnök egyszer azt mondta az eladónak amikor apám pont ott vásárolt hogy mostantól x % kedvezmény jár neki. Tehet azért kapta mert törzsvásárló.

2011. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. M az nyilvánvaló h van sok cég aki regisztráltatja magát,m pl műhelye van, és oda jár majd vásárolni elég sokat, de olyat is hallok elég sokat h magányszemélyeknek is van. Az unixba pl elég sokat járok én is, de még semmit nem akartak 'ingyen adni' :D
2011. aug. 4. 19:45
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és van törzsvásárlói kártyám is, bár azt ha jóltudom egy időbe boldog boldogtalan is kapott már
2011. aug. 4. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
pofatlanul meg kell kerdezned mennyi kedvezmenyt kapsz. Tenyleg mukodik.
2011. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Unixnál pl. elég ha normális vagy az eladóval. Én mondjuk egy pár ablaktörlőt vettem, kicsit dumáltunk, erre kérdés nélkül kiállított valami kártyát és adott 10% kedvezményt. Akkor láttam a srácot életemben először.
2011. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én itt 30 % kedvezményt kaptam autóalkatrészekre: www.jtauto.hu
2011. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!