Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy lehet vinni motort...

Hogy lehet vinni motort oktatásra & vizsgára?

Figyelt kérdés
Azt hallotam hogy néhány helyen lehet vinni saját motort az oktatásra és a vizsgára is.Ennek mik a feltételei? Én ha megoldható lenne (simsont vinnék) Ehhez kellenek valamilyen papirok vagy mi kell hozzá? Előre is köszi (smkp. vizsga)
2011. aug. 6. 17:12
 1/1 anonim válasza:

Elég sok helyen lehet vinni saját motort.

Ha bemész az iskolába ott bővebben fel tudnak világosítani.

Ilyenkor te állod a motor üzemeltetését cserébe valamivel olcsóbb a jogsi (ez általában olyan összeg szokott lenni amiért szerintem nem éri meg a saját motort nyírni).


Viszont az más tészta, hogyan jutsz el az oktatásra és onnan haza.

Hivatalos papírt nem adnak amivel vezethetsz tanórán kívül.

Míg folyamatban van a jogsi egyetlen egy papírod lesz róla, hogy te épp csinálod a rutin vagy forgalmi vezetést. Ezzel a papírral akkor vezethetsz forgalomban, ha van rajtad egy T-betűs mellény és mögötted egy T-betűs autó (az oktatód) :)

Egyébként ha elkap a rendőr amikor te épp oktatásra mész, vagy onnan haza, ugyanúgy megbüntethet.

2011. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!