Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vizsgázott valaki mostanában...

Vizsgázott valaki mostanában elsősegélyből a Váci úti vizsgaközpontban?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor mik a tapasztalatok?
2011. aug. 8. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
igen. én
2011. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha fél éve mostanában van, akkor igen :D Nekem jók a tapasztalataim, elsőre átmentem, hagytak gondolkodni, ha valamit elrontottam.
2011. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Azt hallottam,hogy mindig váltogatják a vizsgabiztosokat a helyszínek között,de bízom benne,hogy rendes embert fogok ki :-)


Egyébként sokáig voltál bent? Remélem nem fognak annyira kekeckedni,és átmegyek elsőre :-))

2011. aug. 8. 13:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, a vizsgabiztos mindig más, szóval nem lehet hely szerint menni, hogy ott rendes a vizsgabiztos. Hamar végeztem, igaz azért mert korán odaértem, érkezési sorrendbe van a vizsga. Kb. 5 perc volt az egész. Választasz egy párt, újraélesztés babán, stabil oldalfektetés, majd 2 tétel és ennyi.
2011. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :-))


Az elsősegély tanfolyamon megbeszéltem egy lánnyal,hogy együtt menjünk vizsgázni,kb. azonos súlycsoportban vagyunk,meg ilyesmi :-))


És hát neki már nem jutott hely szerdára...Úgyhogy azért elmegyek egyedül,mert jövőhéten nyaralni megyek.


De ismerőssel szerettem volna menni,mert egy helyen tanultunk stb..és ott meg kitudja kivel kell mennem :-)


Izgulok a vizsga miatt,van egy tételsorom,de nem tudom,hogy mi vár rám :-P

2011. aug. 8. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel mindenkinek a sikeres vizsga a célja, így bárki lesz a párod segíteni fog. Nekem is segített a csaj :D életemben először és utoljára láttam szerintem :D izgalmamban stabil oldalfekvésnél a másik lábát akartam behajlítani, de ő direkt leszorította, hogy a másikat kell :D
2011. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:-D :-D


Ez jó :-))

Mindegy,megyek az ismerős nélkül...Mert csütörtökön meg forgalmi vizsgám lesz,és ha valami isteni szerencsének köszönhetően mindkét vizsgám sikerül,akkor hamarabb megkapom a jogsim,mintha megvárnám a nyaralás végét a csaj miatt,és csak akkor csinálnám az EÜ-t.


Te mikből készültél fel a vizsgára? :-O

2011. aug. 8. 14:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Neten fent van a tételsor, abból. Meg volt egy könyvem.
2011. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem is van könyvem,meg tételsorom...


Viszont a bábu lélegeztetése előtt miknek kell elhangoznia?

Rajta hajtom végre a betegvizsgálatot,vagy a társamon?


Mert én már nem tudom ezt követni,mivel két tanfolyamon is voltam,és mindkét helyen másképp csináltuk :-))


Tul.képp. a gyakorlati résztől félek a legjobban,nehogy elrontsam miket kell mondani a helyszínről stb... :-)

2011. aug. 8. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Bábun kell lélegeztetni. Szerintem bármelyik tanfolyami tudás jó rá.
2011. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!