Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik autósiskolában tanultál...

Melyik autósiskolában tanultál? Ajánlanád?

Figyelt kérdés

Szóval, most keresek magamnak sulit és kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy esetleg van-e olyan suli, amit többen is ajánlanak.

Három befutó van, ha ismeritek írjatok róla: Dodgem, Maczi, Pati- az alapján döntöttem, hogy a honlapjukon, hogyan írnak magukról, milyen extrákkal rendelkeznek és mennyire korrekten közlik az árakat (volt olyan oldal, ahol csak a tanfolyam árát írták le vizsgadíjak nélkül, az kapásból repült)

Ahova biztos nem fogok menni Csiga és Autóklub, ezeket ne is írjátok :)

Előre is köszi a válaszokat!

21/L


2011. aug. 9. 16:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Jah és Budapest, ez lemaradt.
2011. aug. 9. 16:50
 2/19 anonim ***** válasza:
Dodgem vagy Maczi az amit ajánlanék, Pati-nál voltam de oda csak az elmélet részére jártam sajnos költözés miatt kellett iskolát váltanom, de az sem rossz. Maczi-ról tudom hogy jó hely szóval én azt javasolnám. Amúgy a Csiga sem rossz nem tudom miért nem akarod.
2011. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kállay Autósiskola


Lelkiismeretes oktatók vannak,igaz én előtte máshol tanultam,de már bánom,hogy anno nem náluk kezdtem a jogsit.


Az EÜ-tanfolyamot náluk végeztem,és forgalomba is ott vezetek.

Az oktatóm nagyon aranyos,türelmes és aprólékos,elég jól oktat.


Én őket ajánlom,de végülis majd te döntesz.

Van honlapjuk is.

[link]

2011. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Csigáról sok rosszat hallottam és túl olcsónak tűnik ahhoz, hogy abból rendesen fent tudja magát/kocsiját tartani az oktató. Nem ezért plusz órákat venni.

Eü-t már letettem, egy tanfolyam keretében évekkel ezelőtt.

Köszönöm a válaszokat! :)

2011. aug. 9. 17:35
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a Maczinál tanultam:

Jól sejted, nagyon korrektek. Annak idején többek között én is a honlapjuk, meg az NKH vizsgaeredményességi statisztikák (na meg egy ex VB javaslatára) végett döntöttem mellettük azzal együtt, hogy nem is volt közel.


Nagyon jó iskola: az órák (elmélet, gyakorlat egyaránt) jó hangulatban telnek, sokat tanultunk még elméleten is. A hétvégi elmélet előnyös, mert így meló mellett is tudtam csinálni. Megbeszélés alapján hétvégén is lehet vezetni, ami megint csak segíti a munka mellett való jogsiszerzést.


A Maczi nagyon jó oktató: jól is tud tanítani, és elképesztő pszichológiai érzéke van: sokszor jobban tudta hogy milyen táblát vettem észre és mit nem, mint én :)


Minden meglett elsőre. Ugyan vettem pótórákat, de saját akaratomból, ellentétben más iskolákkal Ő éppen lebeszélni akart róla, hogy ne költsem "feleslegbe" a pénzt :)


Túlzás nélkül állíthatom hogy Mo. egyik legjobb autósiskolája (szakmailag és erkölcsileg is). Az órák mindig pont annyi percesek voltak mint kellett lenni. Ha esetleg lecsíptünk belőle, utána pótoltuk. A lefizetés szóba sem kerül, mindenki a saját tudásának köszönhetően megy át a vizsgán. A legtöbb bukás ami náluk van, valóban a figyelmetlenség, vagy a túlizgulás miatt van (ezzel nem lehet mit csinálni...), és nem azért mert valakit felkészületlenül küldenek el vizsgázni.


Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok.

2011. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Előző, nagyon köszönöm a válaszod!

Most nagyon megfogtál, mert kezdtem elhatározni magam a Dodgem mellett. Arról is csupa jót hallottam eddig és van egy "vizsgagaranciás" csomagjuk. Plusz 12 órát tartalmaz, sok szigorú feltétel mellett, de garantálják a vizsgát (elméletileg ez egy hivatalos garancia csomag, mindegyik autósiskola bevezetheti, de csak ennél találtam).


Milyen gyakran jártál vezetni és milyen gyorsan kaptál időpontot? Hány diákot tanítanak egyszerre?

2011. aug. 10. 08:42
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha elméletet és gyakorlatot is a Maczinál tetted le, akkor hogy kerültél gyakorlatra egy másik sulihoz is ahol lebeszéltek a pótórákról?
2011. aug. 10. 08:50
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Dodgemnél csináltam, lelkiismeretesen meg volt tartva a Kresz, meg is lett elsőre, korrektek, jó áron is van és minden hónapban van valami akciójuk, amivel még kedvezőbben meg lehet csinálni a jogsit.

Az óradíj is szerintem korrekt, az oktatóm is nagyon jó volt. Csak ajánlani tudom!

2011. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja igen, azt kihagytam, hogy a "borítékos" vizsga soha szóba se került, se semmi plusz fizetés, pótórákat szintén csak azért vettem, mert nekem volt rá szükségem (nehezebben jöttem bele, de hát ilyen is van), rutinon buktam csak egyszer, saját hibámból. Forgalom meglett elsőre, a vizsgabiztos is korrekt volt végig, anynit jegyzett csak meg, hogy néha túl dinamikusan mentem :D Más semmi.
2011. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Dodgemes: kivel tanultál és miket halottál a többi oktatóról? Szűcs Attila érdekelne a leginkább :)
2011. aug. 12. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!