Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kamionokról télen a havat...

A kamionokról télen a havat hogyan tisztítják meg?

Figyelt kérdés

Most a raktérre gondolok és amikor állnak a sztrádán a benzinkutaknál vagy várakoznak valahol az áru miatt és összegyűl rajtuk a hó.

A ponyva tetejére hogyan mennek fel hogy megtisztítsák a havat és hogy ne szakadjon ki a ponyva?

Visznek magukkal ilyen esetre létrát?


2011. aug. 9. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én láttam 1x ilyet!Belülről meg bögdösték a ponyvát partvissal.Le esett a hó két oldalt róla! :)
2011. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aha értem.:)

Köszi.:)

2011. aug. 10. 00:04
 3/5 anonim ***** válasza:
a menet szél leviszi!
2011. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen leviszi, de nem mindegy hogy kire és mire esik le.:)
2011. aug. 10. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer házunk előtt állt egy autó az út szélén, jött egy kólás teherautó jó gyorsan, aztán mivel jöttek szembe, nem akart ütközni, így inkább nyomott egy erős féket... Az összes jég ami a tetején volt ráesett a kocsira :DDD Szerintem nem örült neki a gazdája...


Amúgy meg leviszi a menetszél, persze ha nincs megfagyva meg eljegesedve, csak leszállingózik róla. Billencseseknél ahol ráfagyhat a félpótkocsira a szállítmány, ott általában a kipufogóra raknak egy csövet hogy felvezesse a meleg füstöt a félpót aljában kialakított járatokba.

2011. aug. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!