Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Győrben hol tudok autóba való...

Győrben hol tudok autóba való LED izzót vásárolni?

Figyelt kérdés
Kérlek hagyjatok a miért jó/miért rossz vitákkal, csak az üzlet nevére vagy címére van szükségem. Tudom, hogy van temérdek webshop is hatalmas választékkal, de most mindenképp egy helyileg elérhető üzletet kell felkeresnem.
2011. aug. 17. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
kis logika, elektronikai alkatrészbolt, 5mm-es 12V-os ledet kérjél, majd házasítsd össze a foglalattal.
2011. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az ötlet jó, de nem vagyok műszerész :)
2011. aug. 17. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
műszerész... a led két száljának bekötéséhez... hogy akarsz izzót cserélni? vagy elviszed szervízbe, hogy cseréljék ki?
2011. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
beírod googleba hogy autotuning , kijön pár száz oldal ,valamelyiknél csak kapsz a foglalathoz való led izzót . tudom mert én is szeretnék majd a hátsó lámpákba (de majd ha új lámpám lesz) mert ezek a 21w-ak szétolvasztották a foncsoromat :@
2011. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mint írtam az internet használata nem okoz problémát, tudnék rendelni netről, de nekem most egy kimondott bolt kell ahova be lehet menni, és tudok beszélni az eladóval személyesen, nem telefonon, nem emailben, nem galamb postával, hanem élőben. Internetről már rendeltem, jelenleg is megy a kocsimban (Golf 4) szuperek. de most egy elérhető üzlet kell.
2011. aug. 18. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!